Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 • 31.08.2023

  KFS – we wrześniu nabory z rezerw

  „Krajowy Fundusz Szkoleniowy to forma wsparcia oferowana przez urzędy pracy, skierowana do pracodawców, którzy chcą przeszkolić siebie i swoich pracowników. We wrześniu wiele urzędów będzie prowadzić nabory wniosków o przyznanie środków rezerwy KFS na sfinansowanie kształcenia ustawicznego w 2023 r. Dlaczego warto skorzystać z tego wsparcia? Odpowiadamy.

 • 31.08.2023

  Wsparcie dla pracodawców z urzędu pracy. Wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy

  „Pracodawcy, którzy chcą zatrudnić osobę bezrobotną mogą otrzymać wsparcie z urzędu pracy na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy. Wartość dofinansowania wynosi nawet 42 tys. zł. Jakie warunki należy spełnić, by uzyskać wsparcie? Odpowiadamy.

 • 28.07.2023

  Aplikacja „Moja Praca” od lipca na urządzenia iOS

  „Moja praca” to darmowa aplikacja, która ułatwia znalezienie pracy. Ale nie tylko. W aplikacji dostępne są również symulatory rozmów kwalifikacyjnych, testy osobowości i predyspozycji oraz schowek na CV. „Moja praca” to także porcja inspirujących tekstów i informacji o rynku pracy. Od lipca 2023 r. aplikacja dostępna jest także dla użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym iOS. Można ją pobrać w sklepie App Store.

 • 13.06.2023

  Zasiłek dla bezrobotnych. Wysokość świadczenia od czerwca 2023 r.

  Zasiłek dla bezrobotnych jest świadczeniem, które przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy jako bezrobotne, spełniającym określone warunki. Jakie to warunki? Ile wynosi wysokość zasiłku dla bezrobotnych po waloryzacji w 2023 r.? Odpowiadamy.

 • 18.05.2023

  „Legitna praca” – ważna kampania PIP skierowana do młodych

  Upowszechnienie wiedzy dotyczącej prawa pracy, uświadamianie zagrożeń czyhających na młodych pracowników w ich pierwszej pracy oraz informowanie o możliwości skorzystania z pomocy w zakresie prawa pracy to główne cele kampanii „Legitna praca”, którą Państwowa Inspekcja Pracy kieruje do młodych osób, które właśnie wkraczają na rynek pracy.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.