• PUP Bolesławiec - Europejskie Dni Pracodawców 2019
  Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu w dniach 24-25.10.2019 r. organizuje spotkania w ramach Europejskich Dni Pracodawców 2019. Spotkania będą miały charakter indywidualnych rozmów, podczas których przedstawione zostaną informacje o usługach i instrumentach rynku pracy kierowanych do przedsiębiorców i pracodawców.

 • PUP Bolesławiec - Harmonogram grupowych porad zawodowych
  Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu przedstawił harmonogram grupowych porad zawodowych na IV kwartał 2019 roku.

 • PUP Police - Kształcenie ustawiczne w ramach przyznanej rezerwy KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Policach ogłasza nabór wniosków na sfinansowanie pracodawcom i ich pracownikom kosztów kształcenia ustawicznego w ramach przyznanej rezerwy KFS.

 • PUP Sławno - Szkolenie na stanowisko Operator koparko-ładowarki
  Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie ogłasza nabór na szkolenie pn. "Operator koparko-ładowarki w zakresie III klasy uprawnień". Szkolenie adresowane jest do osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat.

 • PUP Sławno - Szkolenie na stanowisko Pracownik magazynowy
  Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie ogłasza nabór na szkolenie pn. "Pracownik magazynowy z obsługą komputera i wózka jezdniowego". Szkolenie adresowane jest do osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat.

 • PUP Stargard - Środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osób 30+
  Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie informuje, że do dnia 25 września 2019 r. wznowiony zostaje nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych, które ukończyły 30. rok życia.

 • PUP Świniujście - Spotkanie dla przedsiębiorców pn. Legalne zatrudnienie
  Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Centrum Usługowo-Doradcze w Euroregionie Pomerania zapraszają do udziału w seminarium, które organizowane jest w dniu 20.09.2019 roku w ramach Tygodnia Przedsiębiorcy w ZUS.

 • PUP Szczecin - Targi pracy pracodawców "Tu chcesz pracować"
  Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego zaprasza na Targi Pracodawców organizowane pod hasłem „Tu chcesz pracować!". Wydarzenie odbędzie się 16 października (środa) godz. 10:00 - 16:00 w Hotelu Novotel.

 • PUP Wałcz - Cykliczne spotkania informacyjno-doradcze
  Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu informuje o cyklicznych spotkaniach informacyjno-doradczych skierowanych do osób, które nie ukończyły 25. roku życia.

 • PUP Wałcz - Dofinansowanie kształcenia ustawicznego ze środków rezerwy KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu informuje, że w okresie od dnia 25.09.2019 r. do dnia 26.09.2019 r. będzie prowadzony nabór wniosków pracodawców o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracodawcy i pracowników ze środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

 • PUP Bełchatów - Bezpłatne seminarium pn. "Własna firma - krok po kroku"
  Seminarium, które kierowane jest m.in. do osób bezrobotnych planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej odbędzie się w dniach 14 - 18 października 2019 r.

 • PUP Gryfice - Promocja zatrudnienia osób bezrobotnych zamieszkujących na wsi
  Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach informuje, że posiada środki finansowe na realizację programu na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych zamieszkujących na wsi.

 • PUP Kołobrzeg - Nabór wniosków na środki z KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu ogłasza nabór wniosków na sfinansowanie działań obejmujących kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Planowana kwota przewidziana na wydatkowanie tego zadania wynosi 10 371,00 zł.

 • PUP Oborniki - Aktywizacja dla osób niepełnosprawnych
  „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy" to projekt systemowy o charakterze koncepcyjnym, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój z funduszy Unii Europejskiej oraz Budżetu Państwa.

 • PUP Oborniki - Projekt pn. "Od bierności do aktywności"
  Projekt pn. "Od bierności do aktywności" jest realizowany przez Fundację Centrum Rozwiązań Biznesowych. Celem głównym projektu jest aktywna integracja społeczno - zawodowa 72 osób (38 kobiet, 34 mężczyzn) w tym 10 osób (6 kobiet, 4 mężczyzn) z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z obszaru województwa wielkopolskiego do 29.02.2020 r.

 • PUP Ostrzeszów - Tydzień Przedsiębiorcy
  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza Przedsiębiorców na seminaria, poświęcone między innymi legalności zatrudnienia obywateli polskich i cudzoziemców, świadczeń z tytułu legalnego zatrudnienia, ubezpieczeń unijnych, ale również różnym formom wsparcia dla przedsiębiorców i najnowszym zmianom w przepisach.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.