• Kwalifikacje do służby zawodowej na stanowiska w korpusie szeregowych
  Jednostka Wojskowa Nr 2980 w Braniewie cały czas prowadzi kwalifikacje do służby zawodowej na stanowiska w korpusie szeregowych. Kwalifikacje prowadzone są dwa razy w miesiącu od godz. 8:00 w 9. Braniewskiej Brygadzie Kawalerii Pancernej.

 • Morski Oddział Straży Granicznej prowadzi nabór do służby
  Morski Oddział Straży Granicznej prowadzi nabór do służby. Szansę na przyjęcie w szeregi funkcjonariuszy ma każdy, kto pomyślnie przejdzie procedurę kwalifikacyjną.

 • Nabór kandydatów do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie
  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej w systemie zmianowym.

 • Praca w Jednostce Wojskowej w Giżycku
  Jednostka Wojskowej Nr 3797 w Giżycku ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy Inspektor ochrony środowiska.

 • PUP Ełk - Bony na zasiedlenie
  Powiatowy Urząd Pracy w Ełku ogłasza ponowny nabór wniosków o przyznanie bonów na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30. roku życia.

 • PUP Iława - Bezpłatne szkolenia zawodowe
  Centrum Edukacji ZDZ w Iławie realizuje projekt „Rozpocznij działanie!" skierowany do osób zwolnionych bądź zagrożonych zwolnieniem mający na celu zwiększenie ich szans na powrót do aktywności zawodowej. W ramach realizowanego projektu istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń zawodowych.

 • PUP Iława - Poszukiwany Technolog-Kosmetolog
  Firma Jacques Battini Cosmetics Spółka z o.o. w Iławie poszukuje osoby na stanowisko Technolog - Kosmetolog. Zatrudnienie od 7 stycznia 2020 roku w ramach umowy o pracę.

 • PUP Kętrzyn - Nabór wniosków o środki z KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie ogłasza VII nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków na kształcenia ustawiczne pracowników i pracodawcy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz II nabór wniosków z rezerwy KFS .

 • PUP Kętrzyn - Projekt pn. "Wróć do działania"
  Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie zaprasza do udziału w projekcie pn. "Wróć do działania" organizowanego przez Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego.

 • PUP Lidzbark Warmiński - Nabór do Państwowej Straży Pożarnej
  Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim informuje, że Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej w systemie zmianowym.

 • PUP Lidzbark Warmiński - Zarząd Dróg Powiatowych poszukuje Informatyka
  Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim informuje, że Zarząd Dróg Powiatowych ogłasza nabór na stanowisko Informatyka. Nabór trwa do 18 listopada 2019 r.

 • Nabór do Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach
  Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie 30 grudnia będzie prowadził ostatnią w tym roku rekrutację kandydatów do służby w Policji w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie, w Komendach Miejskich/Powiatowych Policji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz komórkach zamiejscowych Wydziału Konwojowego KWP w Olsztynie.

 • Nabór na wolne stanowisko: Referent/ Inspektor ds. administracyjnych
  Dyrektor Zakładu Karnego w Kamińsku ogłasza nabór na wolne stanowisko: Referent/ Inspektor ds. administracyjnych - Pracownik cywilny (umowa na zastępstwo).

 • Poszukiwani kandydaci do Grupy Operacyjno-Śledczej w placówce Straży Granicznej w Bezledach
  Warmińsko-Mazurski Oddział Staży Granicznej w Kętrzynie informuje, iż jest zainteresowany pozyskaniem kandydatów do pracy w korpusie służby cywilnej na stanowisko starszy referent Zespołu Postępowań Karnych i Techniki Kryminalistycznej Grupy Operacyjno-Śledczej w Placówce Straży Granicznej w Bezledach.

 • PUP Bartoszyce - Spotkanie z Agencją Zatrudnienia
  Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie informacyjne z Agencją Promedica24, zapewniającą pracę opiekuna seniorów w Niemczech.

 • PUP Końskie - Nabór wniosków z Rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego
  Powiatowy Urząd Pracy w Końskich informuje o trwającym do 15 listopada 2019 r. naborze wniosków o środki z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracodawcy i pracowników.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.