• PUP Aleksandrów Kujawski - Giełda Pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim informuje, że w dniu 3 września 2019 r. odbędzie się Giełda Pracy dotycząca naboru na stanowisko Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

 • PUP Chełm - Rekrutacja do projektu
  Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie zaprasza do udziału w projekcie pn. „Przedsiębiorczość i nowe kwalifikacje – szansą na sukces zawodowy".

 • PUP Golub-Dobrzyn - Dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej
  Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu informuje o naborze wniosków o przyznanie jednorazowo dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej pn. „Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w powiecie golubsko-dobrzyńskim(IV)".

 • PUP Inowrocław - Projekt pn. "Skuteczny Outplacement"
  Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu informuje, że Instytut Rozwoju i Innowacji Euro-Konsult realizuje projekt pn. "Skuteczny OUTPLACEMENT". Projekt skierowany jest m.in. do osób, które są zatrudnione u pracodawców planujących likwidację stanowisk pracy z przyczyn organizacyjnych, produkcyjnych lub ekonomicznych, a także osób, które właśnie utraciły zatrudnienie.

 • PUP Mogilno - Rezerwa z KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy.

 • PUP Nakło nad Notecią - Doposażenie stanowiska pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią zaprasza podmioty prowadzące działalność gospodarczą na terenie Powiatu Nakielskiego do składania wniosków o zrefundowanie kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w projekcie "Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w powiecie nakielskim (IV)".

 • PUP Nakło nad Notecią - Dotacje POWER
  Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią zaprasza osoby bezrobotne do 30. roku życia do składania wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej należących do tzw. młodzieży NEET w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie nakielskim (IV)".

 • PUP Sępulno Krajeńskie - Nabór wniosków w ramach KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z KFS na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy w ramach priorytetów ustalonych na 2019 rok.

 • PUP Świecie - Bon na zasiedlenie
  Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu zaprasza osoby bezrobotne do 30. roku życia do składania wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie.

 • PUP Ząbkowice Śląskie - Dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych
  Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich informuje, iż ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych.

 • PUP Jawor - Nabór z rezerwy KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy.

 • PUP Jawor - Podnoszenie kwalifikacji
  Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze zaprasza na spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji.

 • PUP Jawor - Spotkanie informacyjne
  Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne dotyczące bezpośredniego zatrudnienia w firmie Mercedes Benz Manufacturing Poland, które odbedzie się w dniu 06.09.2019 r. o godz. 10:00.

 • PUP Jelenia Góra - Refundacja wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze ogłasza nabór wniosków o refundację wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla osób do 29. roku życia.

 • PUP Jelenia Góra - Środki na podjęcie działalności gospodarczej
  Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze informuje, że w dniach 19.08.2019 r. – 30.08.2019 r. prowadzona będzie rekrutacja do projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie jeleniogórskim (IV)".

 • PUP Legnica - Zamówienia publiczne
  Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.