• Niezbędnik Przedsiębiorcy, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej Firmie
  Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza na bezpłatne szkolenie online, które pokaże jak wykorzystać Internet do rozwoju Twojej firmy.

 • PUP Gostyń - Kurs administracyjno-biurowy
  Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu ogłasza nabór wniosków na szkolenia grupowe - "Kurs administracyjno-biurowy"

 • PUP Gostyń - Kurs operatora koparkoładowarki i wózków jezdniowych
  Chcesz zdobyć uprawnienia Operatora koparkoładowarki kl. III, Operatora wózków jezdniowych, Elektroenergetyczne do 1 kV lub Palacza kotłów CO? PUP w Gostyniu rozpoczął nabór wniosków.

 • PUP Grodzisk Wielkopolski - Staże dla osób bezrobotnych zamieszkałych na wsi
  Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim otrzymał z rezerwy ministra właściwego do spraw pracy dodatkowe środki Funduszu Pracy na realizację programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej, z przeznaczeniem na finansowanie programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi.

 • PUP Koło - Bon na zasiedlenie
  Powiatowy Urząd Pracy w Kole informuje, że od 28.07.2020 r. do 30.09.2020 r. będą przyjmowane wnioski o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30. roku życia.

 • PUP Koło - Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej
  Powiatowy Urząd Pracy w Kole w związku z otrzymaniem dodatkowych środków z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłasza nabór wniosków na jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej.

 • PUP Koło - Komunikat dotyczący obsługi klientów
  Od dnia 21 sierpnia 2020r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kole obowiązują zasady bezpośredniej obsługi interesantów z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych.

 • PUP Koło - Nabór wniosków na prace interwencyjne
  Powiatowy Urząd Pracy w Kole w związku z otrzymaniem dodatkowych środków z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłasza nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych.

 • PUP Koło - Nabór wniosków w ramach Tarczy antykryzysowej
  Powiatowy Urząd Pracy w Kole informuje, że trwa ciągły nabór wniosków dla pracodawców w ramach tarczy antykryzysowej COVID-19.

 • PUP Koło - Ostatni nabór wniosków o staż
  Powiatowy Urząd Pracy w Kole w związku z otrzymaniem dodatkowych środków z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosił nabór wniosków o skierowanie bezrobotnego do odbycia stażu.

 • PUP Koło - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Kole w związku z otrzymaniem dodatkowych środków z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłasza nabór wniosków na refundacje pracodawcom kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska racy dla skierowanego bezrobotnego do kwoty 20.000 zł.

 • PUP Kościan - Środki PFRON dla osoby niepełnosprawnej na działalność gospodarczą
  Starosta Kościański udziela wsparcia finansowego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych osobom niepełnosprawnym (posiadającym status osoby bezrobotnej albo poszukującej pracy niepozostającej w zatrudnieniu) w zakresie przyznania środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo na wniesienie wkładu do spółdzielni socjalnej.

 • PUP Krotoszyn - Nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w terminie od 21.09.2020 r. do 25.09.2020 r. do godz. 14:00.

 • Spotkania i szkolenia organizowane przez Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie
  Wszystkich zainteresowanych bezpłatnymi konsultacjami indywidualnymi prowadzonymi przez doradców w ramach akcji "Poniedziałki z ekspertem" Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza we wrześniu na spotkania.

 • Wielkopolski Inkubator Zatrudnienia
  Firma ICT Artur Olesiński zaprasza do udziału w projekcie "Wielkopolski Inkubator Zatrudnienia".

 • Akademia Dobrej Zmiany - Aktywizujemy siebie
  .Stowarzyszenie Kobieta na PLUS ogłasza nabór do III tury, do udziału w projekcie "Akademia Dobrej Zmiany - aktywizujemy siebie". Zgłoś się, czekamy właśnie na Ciebie!

 • MUP Olsztyn - Bon na zasielenie i dotacja na działalność
  Miejski Urząd Pracy w Olsztynie informuje, że z dniem 21.09.2020 r. wznawia nabór wniosków o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej oraz wydanie bonu na zasiedlenie.

 • MUP Olsztyn - Zasady załatwiania spraw
  W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, w celu minimalizacji skutków rozprzestrzeniania się koronawirusa, prosimy o stosowanie zasad załatwiania spraw w Miejskim Urzędzie Pracy w Olsztynie. Dotyczy to również siedziby Centrum Aktywizacji Zawodowej przy ul. Wyszyńskiego 1.

 • Oferta bezpłatnych studiów magisterskich
  Instytut Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu informuje o trwającym naborze na studia menadżersko-prawne.

 • PUP Czarnków - Środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego
  Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców ze środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego w terminie od dnia 8.09.2020 r. do 22.09.2020 r.

 • PUP Elbląg - Przetarg publiczny
  Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu ogłasza II przetarg publiczny na sprzedaż samochodu osobowego.

 • PUP Gniezno - Nabór wniosków na stworzenie miejsca pracy lub staż
  Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie realizuje program z Rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pn. „Aktywizacja zawodowa bezrobotnych zwolnionych z pracy z przyczyn niedotyczących pracowników oraz pracowników objętych zwolnieniami monitorowanymi".

 • PUP Gołdap - Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego
  Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy.

 • PUP Gołdap - Nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy.

 • PUP Gostyń - Nabór wniosków na szkolenia grupowe
  Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu ogłasza nabór wniosków na szkolenia grupowe - "Kurs obsługi kas fiskalnych". Szkolenia są bezpłatne.

 • PUP Szczytno - Praca dla Magazyniera
  FIEGE E-Com North Sp. z o. o (magazyny ZALANDO w Ameryce koło Olsztynka), poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko magazynier.

 • PUP Węgorzewo - Nabór wniosków o dofinanowanie kształcenia ustawicznego
  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Węgorzewie w dniu 8.09.2020 r. ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 • UP Powiatu Olsztyńskiego - Zasady obsługi klientów
  W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, w celu minimalizacji skutków rozprzestrzeniania się koronawirusa, prosimy o stosowanie zasad załatwiania spraw w Urzędzie Pracy Powiatu Olsztyńskiego. Dotyczy to również siedziby Centrum Aktywizacji Zawodowej przy ul. Wyszyńskiego 1.

 • Wsparcie integracji migrantów w województwie wielkopolskim
  Miasto Poznań wraz z Fundacją Centrum Badań Migracyjnych, (która prowadzi Migrant Info Point) i Międzynarodową Organizacją ds. Migracji, rozpoczęło realizację projektu skierowanego do migrantów pn. „#Aktywator Wlkp - wsparcie integracji migrantów w województwie wielkopolskim".

 • WUP Poznań - Poradnictwo zawodowe na odległość
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z konsultacji zawodowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną realizujemy indywidulane poradnictwo zawodowe w formie porad telefonicznych, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej i komunikatora internetowego.

 • Ferma drobiu w Iławie poszukuje pracownika
  Ferma Drobiu Sławomir Kowalewski poszukuje pracownika.

 • Oferta pracy w Sądzie Rejonowym w Nowym Mieście Lubawskim
  Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim informuje o ofercie pracy na stanowisko Asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym.

 • Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur
  Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur powstała z myślą o przedsiębiorstwach z regionu, osobach zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej oraz wszystkich osobach poszukujących informacji gospodarczej z województwa warmińsko-mazurskiego.

 • PUP Kętrzyn - Nabór wniosków rezerwa KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie ogłosił nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków na kształcenia ustawiczne pracowników i pracodawcy w ramach rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 • PUP Kętrzyn - Oferta na stanowisko Pracownika socjalnego
  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętrzynie informuje, o wolnym stanowisku pracy - pracownik socjalny.

 • PUP Kętrzyn - Oferta pracy na stanowisku Inspektor
  Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie informuje o rekrutacji na stanowisko Inspektor.

 • PUP Kętrzyn - Oferta pracy na stanowisku Sprzątaczka oraz Sekretarka-maszynistka
  Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie informuje o rekrutacji na stanowisko Sprzątaczka oraz Sekretarka-maszynistka.

 • PUP Kętrzyn - Oferta pracy na stanowisku Starszy specjalista - inspektor
  Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie informuje o rekrutacji w korpusie służby cywilnej na stanowisko Starszy specjalista - inspektor.

 • PUP Kętrzyn - Oferta pracy w księgowości na stanowisku Specjalista
  Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie informuje o rekrutacji w korpusie służby cywilnej na stanowisko Specjalista w Sekcji Rachuby i Płac Pionu Głównego Księgowego.

 • PUP Lidzbark Warmiński - Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej
  Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim ogłasza nabór wniosków w trybie konkursowym od dnia 31 sierpnia 2020 r. o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej.

 • PUP Nidzica - Nabór wniosków na środki z KFS
  Środki rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego mogą być przeznaczone m.in. na: kursy i studia podyplomowe, egzaminy umożliwiające uzyskanie dyplomów potwierdzających nabycie kwalifikacji lub uprawnień zawodowych, badania lekarskie i psychologiczne, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w związku z podjętym kształceniem.

 • PUP Nidzica - Wykaz informacji grupowych planowanych na IV kwartał 2020
  Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy przedstawił harmonogram informacji grupowych organizowanych przez Centrum Aktywizacji Zawodowej w IV kwartale 2020 roku.

 • PUP Nidzica - Wykaz porad grupowych planowanych na IV kwartał 2020
  Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy przedstawił harmonogram porad grupowych organizowanych przez Centrum Aktywizacji Zawodowej w IV kwartale 2020 roku.

 • PUP Olecko - Służba w Państwowej Straży Pożarnej
  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Olecku ogłasza nabór kandydatów do służby w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko Stażysty.

 • PUP Olecko - Środki z rezerwy KFS na finansowanie kosztów kształcenia
  Powiatowy Urząd Pracy w Olecku ogłasza II nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i/lub pracodawców.

 • Oferta pracy w Działdowie na stanowisku Księgowego
  Kierownik Komunalnego Zakładu Gospodarki Odpadami "OSADUS" w Działdowie ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko Księgowy.

 • Oferta pracy w Straży Pożarnej w Braniewie
  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko Stażysta.

 • Oferta pracy w Straży Pożarnej w Olecku
  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Olecku ogłasza nabór kandydatów do służby w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko Stażysty.

 • Oferty pracy z powiatu mławskiego, nidzickiego i żuromińskiego
  Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie zachęca do zapoznania się z ofertami pracy z powiatów mławskiego, nidzickiego i żuromińskiego.

 • Ogłoszenie o naborze w GOPS w Miłkach
  Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miłkach ogłasza nabór na wolne stanowisko Asystent rodzinny.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.