Partnerzy serwisu

Partnerami Centrum Informacyjno-Konsultacyjnego Służb Zatrudnienia „Zielona Linia” są portale, które dostarczają nam oferty pracy i oferty szkoleń.

Partner - Praca Gratka.pl

Praca.gratka.pl to serwis z ogłoszeniami z branży praca, który ułatwia kontakt pracodawcom poszukującym pracowników z odpowiednimi kandydatami. Natomiast osobom poszukującym pracy dostarcza najciekawszych i najbardziej aktualnych ofert pracy z Polski i z zagranicy. Serwis praca.gratka.pl to ponad 879 tyś. UU oraz 5 mln. PV miesięcznie (Gemius Traffic, luty 2015). Jest częścią Polska Press Grupa, która obejmuje swoim zasięgiem niemal całą Polskę.

 

Partner – Pracuj.pl

Pracuj.pl to wiodący polski serwis rekrutacyjny skierowany do specjalistów i menedżerów. Specjalizuje się w rekrutacji przez Internet oraz w kształtowaniu wizerunku pracodawców, wspierając firmy w pozyskiwaniu najlepszych kandydatów do pracy. Kandydatom dostarcza codziennie ponad 10 tysięcy oferty pracy od atrakcyjnych pracodawców, a także porady specjalistów dotyczące poszukiwania pracy, rozwoju kariery zawodowej oraz zdobywania dodatkowych kwalifikacji. Portal powstał w 2000 r. i należy do Grupy Pracuj, będącej właścicielem wiodących marek na rynku rekrutacji on-line w Polsce i na Ukrainie. Pracuj.pl jest także członkiem-założycielem największego na świecie sojuszu niezależnych serwisów rekrutacyjnych The Network, zrzeszającego serwisy działające w ponad 70 krajach świata.

 

 

Partner - Praca.pl

Miliony użytkowników, tysiące ogłoszeń o pracę, lata praktyki i doświadczeni eksperci rynku pracy - to wszystko buduje jeden z największych portali pracy, jakim jest Praca.pl. Portal powstał w 2004, z roku na rok zyskuje coraz więcej użytkowników i obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych serwisów pracy w Polsce. Każdego dnia na łamach serwisu pracodawcy z całego kraju publikują setki ogłoszeń dotyczących pracy we wszystkich branżach i specjalizacjach. Na Praca.pl znajduje się wiele porad dotyczących szukania pracy.

 

 

Partner - Fachpraca.pl

FACHPRACA.pl jest pierwszym, specjalistycznym portalem rekrutacyjnym dla fachowców, który powstał w 2018 roku. Publikuje wyłącznie oferty pracy skierowane do pracowników budowlanych, produkcyjnych, hotelowo-gastronomicznych, sił sprzedaży i usług. Na stronach portalu publikowane są zarówno oferty pracy w Polsce jak i w krajach Unii Europejskiej. Wszystkie oferty pracy są aktualne i posiadają dane kontaktowe do pracodawcy lub pośrednika. Poza ofertami pracy dla fachowców na FACHPRACY można znaleźć Oceny pracodawców, gdzie można w szybki sposób sprawdzić oceny pracowników wybranego pracodawcy oraz Kalkulator zarobków w celu szybkiego przeliczenia kwoty zarobków z brutto na netto (i odwrotnie) na wszystkich trzech rodzajach umów z podaniem kosztów pracodawcy.

 

    

Partner - Absolvent.pl

Absolvent.pl to największy polski serwis rekrutacyjny dla studentów i młodych profesjonalistów. Specjalizuje się we wspieraniu młodych na starcie i w trakcie rozwoju kariery zawodowej dostarczając 5000 aktywnych ofert pracy, praktyk i staży, 8000 opinii o pracodawcach oraz rozmowach rekrutacyjnych, kompleksowe profile firm z opisem benefitów pracowniczych oraz możliwości rozwoju.
Portal powstał w 2011 roku i stanowi część Grupy Absolvent.pl, właściciela wiodących na rynku marek w obszarze łączenia młodych kandydatów z najlepszymi pracodawcami tj. Absolvent Talent Days, Stypendium z Wyboru, Code Europe oraz Mentor Kariery.

 

     

Parner - Goldenline.pl

Goldenline to wiodący serwis rekrutacyjny oferujący usługi z zakresu rekrutacji i Employer Brandingu. Kandydaci znajdą tam oferty pracy i opinie o pracodawcach, ale mają również możliwość założenia profilu zawodowego. Pracodawcy mogą zamieszczać ogłoszenia w serwisie (w tym innowacyjne ogłoszenie z TalentPool), korzystać z metody direct search dzięki Wyszukiwarce Kandydatów oraz prowadzić profil firmy.

Goldenline pomaga nie tylko w rekrutacji, ale również w edukacji. Blog HR to miejsce dla ekspertów, którzy znajdą tam wartościowe artykuły na tematy ważne dla świata HR i EB. W Centrum Kariery zamieszczane są e-booki i teksty wspierające rozwój zawodowy oraz pomagające lepiej odnaleźć się na rynku pracy. 

 

 

.     

Partner  -  GoWork.pl

GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Oferujemy usługi z zakresu rekrutacji pracowników, prowadzimy portal pracy. Organizujemy szkolenia dla kadry managerskiej, specjalistycznej i oświaty, wspieramy klientów w działaniach Employer Brandingowych. Prowadzimy także szkołę policealną, poradnik pracownika i forum z opiniami o pracodawcach. Swoją działalność kierujemy nie tylko do osób poszukujących pracy, ale także do pracodawców, którzy dzięki współpracy z nami w zakresie Employer Brandingu, mogą kształtować pozytywny wizerunek swojej firmy i przyciągać potencjalnych pracowników, klientów i kontrahentów.

 

Partner  -  Nuzle.pl

Serwis Nuzle.pl jest agregatem ofert pracy. Stanowi on wyszukiwarkę ofert pracy, która zawiera ogromną bazę ogłoszeń, zamieszczanych przez rekruterów. To narzędzie, które w prosty i wygodny sposób pozwoli użytkownikom wyszukać oferty pracy, uwzględniając założone kryteria wyszukiwania. Nuzle.pl idealnie sprawdza się przy szukaniu zatrudnienia, ale przede wszystkim jest to potężnie skuteczne i wygodne narzędzie dla rekruterów.

 

Partner  -  Lento.pl

Lento.pl to darmowy serwis ogłoszeniowy dla społeczności lokalnych, dedykowany dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować i sprzedawać, oferować swoje usługi, poszukują pracy, czy też chcą wymienić swój samochód na nowy. Lento.pl to tablica ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach.

 

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.