Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 30.12.2019

  Dodatkowe pieniądze z urzędu pracy za podjęcie zatrudnienia

  430 zł, tyle urząd pracy możne przyznać bezrobotnemu za podjęcie pracy. Podpowiadamy, komu przysługuje dodatek aktywizacyjny i jak go uzyskać!

 • 06.11.2019

  Rejestracja w urzędzie pracy kobiety w ciąży

  Ciąża nie musi oznaczać braku możliwości rejestracji w urzędzie pracy. Kiedy urząd może odmówić rejestracji lub pozbawić statusu? Jakie prawa i obowiązki ma ciężarna bezrobotna? Sprawdź w artykule!

 • 05.09.2019

  Sposób rozwiązania umowy istotny przy przyznawaniu zasiłku dla bezrobotnych

  Decydujące znaczenie przy przyznawaniu prawa do zasiłku dla bezrobotnych ma sposób rozwiązania umowy oraz to, która ze stron zdecydowała się na zakończenie współpracy. Warto sprawdzić, czy sposób w jaki została rozwiązana umowa wpłynie na prawo do zasiłku dla bezrobotnych!

 • 29.03.2019

  Podróżowanie czy praca?

  Czy rzeczywiście musimy wybierać jedno albo drugie? Są osoby, które łączą obie te rzeczy i świetnie się z tym czują. Jak zatem wygląda podróżowanie na pełny etat? I czy można zrobić sobie kilkumiesięczny, a nawet kilkuletni „urlop” od pracy, by podróżować po świecie? Skąd wziąć na to pieniądze?

 • 20.02.2019

  Świętujemy urodziny! Zielona Linia ma już 10 lat!

  W 2009 roku została uruchomiona infolinia urzędów pracy pod ogólnopolskim numerem telefonu 19524. Dziś świętujemy 10-lecie istnienia! Sprawdźcie, jak to wszystko się zaczęło i co się u nas zmieniło!

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.