Nasze standardy obsługi użytkowników

I. Misja

Misją Systemu Zielona Linia, którego częścią jest Serwis www.zielonalinia.gov.pl, jest obsługa klienta według najwyższych standardów jakości. Dążymy do tego, aby nasze usługi były dostępne dla każdego klienta, a dbałość o udzielanie wszechstronnej informacji jest dla nas najwyższym celem. Niniejszy regulamin określa zasady dostępu oraz ramowe warunki korzystania i funkcjonowania naszego Serwisu. Każdy Użytkownik dokonujący rejestracji zobowiązany jest do zapoznania się z treścią regulaminu oraz do jego akceptacji.

II. Zasady, którymi się kierujemy

1. Dostępność usług

System Zielona Linia jest projektem, którego zadaniem jest  stworzenie nowej jakości w relacjach z bezrobotnymi, poszukującymi pracy i pracodawcami. Szeroki dostęp do udzielanych informacji realizujemy poprzez infolinię pod numerem 19524, skierowaną szczególnie do osób bezrobotnych i pracodawców oraz do wszystkich potrzebujących informacji o usługach realizowanych przez publiczne służby zatrudnienia, jak również przez nieograniczony dostęp do portalu internetowego. Informacje zamieszczane na portalu staramy się formułować w sposób jasny i zrozumiały, dbając jednocześnie o ich rzetelność i nieustanną aktualizację.

2. Wysoka jakość obsługi

Klienci infolinii obsługiwani są przez wykwalifikowany zespół konsultantów, których obowiązuje zasada uprzejmej i pomocnej postawy, uczciwości zawodowej i dyskrecji oraz traktowania klientów z należytym im szacunkiem.

3. Obsługa telefoniczna

Klientom infolinii pragniemy zapewnić jak najszybszą możliwość połączenia się z wybranym konsultantem, dlatego też obowiązującą zasadą w pracy naszych konsultantów jest odebranie telefonu maksymalnie po trzecim sygnale.

4. Obsługa poczty elektronicznej

Na otrzymane drogą elektroniczną wiadomości staramy się odpowiadać w ciągu 24 godzin, zachowując przy tym zasadę udzielania wyczerpującej i wszechstronnej informacji. Jeżeli udzielenie odpowiedzi nie jest możliwe w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości, klient niezwłocznie powiadamiany jest o przyczynie braku odpowiedzi, a także o terminie, w którym zostanie ona udzielona.

5. Zamieszczane materiały

Dokładamy wszelkich starań, żeby materiały publikowane na portalu (w szczególności oferty pracy, profile firm, oferty szkoleń) były zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosimy odpowiedzialności za skutki korzystania z ofert, jak i ujawniania danych osobowych pracodawcom przez użytkowników portalu. Nie odpowiadamy za zawartość stron, do których linki zostały opublikowane na portalu. Odpowiedzialność za korzystanie z powyższych treści serwisu ponosi Użytkownik.

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.