Back

PUP Dzierżoniów: Nie masz jeszcze 30 lat - podnieś swoje kwalifikacje zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie informuje o trwających naborach wniosków o skierowanie na szkolenia indywidualne, w tym w ramach bonów szkoleniowych w ramach projektu PO WER „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie dzierżoniowskim (VI)".

Warunkiem skierowania na szkolenie jest uprawdopodobnienie podjęcia zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej (zgodnej z kierunkiem szkolenia) oraz realizowanie szkolenia, którego efektem będzie nabycie kwalifikacji lub kompetencji potwierdzonych odpowiednim dokumentem (np. certyfikatem), weryfikowanym poprzez odpowiednie ich sprawdzenie (np. w formie egzaminu). Przykładowe kierunki szkoleń: spawacz metodą MAG, operator koparki, uprawnienia elektryczne, kurs prawa jazdy kat. C, itp.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie, 11.08.2022 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.