Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

Powrót

Wyniki konkursu „Świąteczny klimat”

W okresie przedświątecznym Zielona Linia zorganizowała konkurs pn. Świąteczny klimat”. Zadaniem jego uczestników było zobrazowanie słowami lub w postaci zdjęcia tego, co ich zdaniem tworzy magiczną, świąteczną atmosferę, czyli tytułowy „świąteczny klimat”. Przedstawiamy wyniki!

Konkurs trwał prawie pół najpiękniejszego miesiąca w roku. Rozpoczął się 1 grudnia 2016 roku, a zakończył 14.

W tym czasie na profilu facebookowym Zielonej Linii pojawiło się kilkanaście odpowiedzi konkursowych. Wśród nich pojawiły się zarówno te słowne, jak i obrazkowe. Uczestnicy konkursu wykazali się w tym wypadku dużą wrażliwością i kreatywnością. Opisy Uczestników konkursu nawiązywały do typowych tradycji świątecznych, jak wspólne spotkania, rozmowy, przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia czy zabawy na śniegu.

Wybór zwycięzców był bardzo trudny. Wszystkie odpowiedzi urzekały ciepłem i nawiązywały do osobistych tradycji świątecznych. Po burzliwych obradach Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów. Są nimi:

Patrycja Pati (Patrycja Pałęcka)

Edyta Kargulewicz

Mieczysława Kapusta

Aneta Stanisławowska

Agnieszka Rapicka-Urbaniak

Wymienione osoby są proszone o przesłanie danych korespondencyjnych wraz z numerem telefonu na adres e-mail: konkurs@zielonalinia.gov.pl. Bardzo prosimy o szybki kontakt, wówczas nagrody będą miały szansę dotrzeć do Zwycięzców jeszcze przed Świętami.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim Uczestnikom konkursu dziękujemy za wspólną zabawę. Użytkowników serwisu zielonalinia.gov.pl oraz fanów na Facebooku zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Joanna Niemyjska (Zielona Linia 19524, Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia)


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.