Powrót

PUP Poddębice - Przywrócenie bezpośredniej obsługi interesantów

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach informuje o przywróceniu bezpośredniej obsługi interesantów.

Na podstawie § 12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Poddębicach  z dniem 25 maja 2020r. przywraca bezpośrednią obsługę interesantów Powiatowego Urzędu Pracy w Poddębicach z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

W związku z trwająca epidemią i zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronowirusa
Sars-CoV-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo  naszych klientów, pracodawców oraz pracowników publicznych służb zatrudnienia  uprzejmie informuję , że klienci  w trakcie załatwiania spraw w Urzędzie zobowiązani są do przestrzegania następujących  rygorów sanitarnych :

  • zakrywania ust i nosa , przy pomocy maski, maseczki bądź przyłbicy oraz odkrycia ust i nosa  w przypadku konieczności identyfikacji tożsamości danej osoby lub umożliwienia komunikowania się z osobą głuchą lub głuchoniemą,
  • dezynfekcji rąk przed wejściem  do siedziby Urzędu dostępnym  płynem do dezynfekcji,
  • noszenia rękawiczek jednorazowych,
  • zachowania  co najmniej 2-metrowej odległości od drugiej osoby ( przed i w budynku),
  • zachowania limitów liczby interesantów przebywających , w tym samym czasie , w jednym pomieszczeniu ( nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zdania w zakresie obsługi interesantów).

Dla wspólnego bezpieczeństwa a zarazem dobra prosimy o bezwzględne przestrzeganie zalecanychwymogów sanitarnych oraz stosowania się do informacji udzielanych przez pracowników koordynujących obsługę interesantów.

W dalszym ciągu zachęcamy mieszkańców powiatu poddębickiego, pracodawców do załatwiania spraw zdalnie  - elektronicznie poprzez portal praca.gov.pl,  za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej e- PUAP, przesyłanie pism drogą elektroniczną na adres e-mail : lopo@praca.gov.pl, pocztą tradycyjną, wrzucanie korespondencji do skrzynki  ustawionej przy wejściu do budynku Urzędu, a także telefonicznie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach, 29.06.2020 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.