Powrót

PUP Opole - Informacja dla pracodawców ubiegających się o środki z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu zaprasza udostępnia informację dotyczącą wniosków pracodawców starających się o dofinansowanie w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

W ramach naboru „Wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie lub współfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców", który odbył się w okresie od 25 do 27 stycznia 2023 r. do urzędu wpłynęły 303 wnioski na przeszkolenie 1616 osób na łączna kwotę 5 208 032,20 zł.

Zgodnie z informacją zamieszczoną w ogłoszeniu o naborze, termin rozpatrzenia wniosków przewidywany na 21.04.2023 r., z uwagi na dużą liczbę złożonych wniosków, może ulec wydłużeniu. Na bieżąco PUP będzie informować o terminie zakończenia oceny, poprzez stronę internetową urzędu oraz urzędowy profil Facebook.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu, 9.02.2023 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.