Powrót

PUP Golub-Dobrzyń - Prace interwencyjne w ramach PO WER

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu informuje, iż z dniem 13 stycznia 2021 roku ogłasza nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych w ramach projektu „Wspierajmy osoby młode pozostające bez pracy".

Projekt skierowany jest do osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Golubiu-Dobrzyniu jako osoby bezrobotne do 30. roku życia, które nie kształcą się (tj. nie mogą uczestniczyć w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym) albo zaniedbują obowiązek szkolny lub nauki,
oraz nie szkolą się (tj. nie mogą uczestniczyć w pozaszkolnych zajęciach, finansowanych ze środków publicznych, mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy w chwili przystąpienia do projektu oraz w okresie ostatnich 4 tygodni poprzedzających przystąpienie do projektu).
 
Limity miejsc na prace interwencyjne:

1 luty 2021 r. – 15  osób
1 marzec 2021 r. – 15 osób
1 kwiecień 2021 r. – 10 osób
1 maj 2021 r. – 10 osób
1 czerwiec 2021 r. – 10 osób
 
1 wrzesień 2021 r. – 20 osób
 
Kompletne wnioski muszą być złożone co najmniej 2 tygodnie przed terminem rozpoczęcia zatrudnienia w ramach prac interwencyjnych.
 
Druk wniosku do pobrania znajduje się na stronie internetowej www.golub-dobrzyn.praca.gov.pl w zakładce „Dla pracodawców i przedsiębiorców"  > „Dokumenty do pobrania".
 
Kompletnie i prawidłowo wypełnione wnioski z wszystkimi załącznikami należy wrzucić do skrzynki znajdującej się na parterze budynku, przy wejściu głównym.
 
Przypominamy, że korespondencja wpływająca do urzędu podlega dobowej kwarantannie!
 
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 56 683 52 30 do 33, wew. 13 lub 32.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu, 14.01.2021 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.