Powrót

PUP Bełchatów - Środki na podjęcie działalności gospodarczej POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie informuje, iż od dnia 1 do 15 lipca 2022 roku będą przyjmowane wnioski o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie bełchatowskim (V) realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Projekt skierowany jest do osób młodych poniżej 30. roku życia, w tym osób z niepełnosprawnościami, zarejestrowanych w PUP Bełchatów jako osoby bezrobotne spośród których co najmniej 60% stanowią osoby, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu (tzw. młodzież NEET), zgodnie z definicją osoby z kategorii NEET przyjętą w PO WER 2014-2020. 

Zgodnie z przyjętymi kryteriami na 2022 r. środki w ramach ww. projektu będą przyznawane do wysokości 25 000,00 zł.

Wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie urzędu - pokój nr 22 oraz telefonicznie 44 631 40 70.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie, 24.06.2022 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.