Rynek pracy w prawie Rynek pracy w prawie

 • 26.07.2016

  Jak zatrudnić cudzoziemca?

  Chciałbyś zatrudnić cudzoziemca, który przebywa w Polsce? Nie jesteś pewien, czy możesz go zatrudnić, nie wiesz na co zwrócić uwagę? Oto kilka wskazówek, jak zatrudnić cudzoziemca!

 • 25.07.2016

  Urlop wypoczynkowy w krajach Unii Europejskiej

  W Polsce przysługuje 20 lub 26 dni, w zależności od stażu pracy, urlopu wypoczynkowego. Na jaki odpoczynek mogą liczyć nasi zachodni sąsiedzi?

 • 22.07.2016

  Okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych - video

  Wyjaśniamy, jak długo osoba bezrobotna może pobierać zasiłek.

 • 20.07.2016

  Urlop na żądanie alternatywą dla braku wolnego

  Szef nie chce się zgodzić na wolne, myślisz o telefonie rano i urlopie na żądanie? Upewnij się, czy warto dzwonić, czyli kiedy pracodawca może odmówić!

 • 19.07.2016

  Zatrudnienie cudzoziemca, który ma wizę D05

  Znalazłeś pracownika z Ukrainy, ma wizę pracowniczą – zastanawiasz się, czy ten dokument wystarczy, żeby legalnie go zatrudnić? Jakie jeszcze formalności Cię obowiązują? Przez jaki maksymalny okres możesz go zatrudniać? Odpowiadamy na wszystkie Twoje wątpliwości!

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.