Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 29.08.2016

  Lubisz jeździć? To zawody dla Ciebie!

  Czasem wydaje Ci się, że w Twoich żyłach płynie benzyna, a nie krew? Pasjonuje Cię motoryzacja? Godziny spędzone za kółkiem uważasz za jedne z najlepszych w życiu? I do tego wszystkiego szukasz jeszcze pracy? Sprawdź, jakie zawody będą idealne dla Ciebie!

 • 26.08.2016

  List motywacyjny, czyli idealna autoreklama, której nie doceniamy

  Coraz rzadziej zaczyna być wymagany, choć wiele firm bardzo go sobie ceni. List motywacyjny to dokument, który może nam pomóc szybko znaleźć pracę, o ile tylko będziemy potrafili odpowiednio go napisać. Jak to zrobić?

 • 22.08.2016

  Jak zachwycić pracodawcę, czyli magia CV

  Niezbędny dokument osoby poszukującej pracy, wizytówka kandydata do pracy, przepustka na rozmowę kwalifikacyjną i do dalszej kariery - CV, choć tak ważne, często bywa bagatelizowane. Dlaczego?

 • 17.08.2016

  Atuty pracownika bez doświadczenia zawodowego

  Jak odwrócić uwagę rekrutera od braku kwalifikacji zawodowych i doświadczenia?

 • 08.08.2016

  Patent na pracę

  Gdzie szukać pracy, aby znaleźć tę wymarzoną? Jak to robić skutecznie? Na co zwrócić szczególną uwagę? Czy ludzie sukcesu mają swoje patenty na pracę? Sprawdź, jak znaleźć swój patent na pracę!

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.