Informacje z regionu Informacje z regionu

 • 19.01.2018

  PUP Wałcz - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

  Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu uprzejmie informuje, że w okresie od 18.01.2018 r. do 26.01.2018 r. będzie prowadzony nabór wniosków pracodawców o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracodawcy i pracowników ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

 • 19.01.2018

  PUP Wałcz - Odbiór PIT-11

  Osoby, które w 2017 roku korzystały ze świadczeń pieniężnych (tj. zasiłek dla bezrobotnych, dodatek aktywizacyjny, szkolenia, staże) proszone są o odbiór PIT-11.

 • 19.01.2018

  PUP Iława - Zapotrzebowanie pracodawców na środki rezerwy KFS

  Powiatowy Urząd Pracy w Iławie zwraca się z prośbą do pracodawców o złożenie w tutejszym urzędzie informacji dotyczących ewentualnej chęci korzystania ze środków rezerwy KFS i wskazania zakresu finansowania zgodnie z poniższym wyszczególnieniem:

 • 19.01.2018

  PUP Inowrocław - Badanie potrzeb pracodawców dotyczących zapotrzebowania na środki rezerwy KFS

  Z uwagi na potrzebę oszacowania zapotrzebowania pracodawców na środki rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu zwraca się z prośbą do pracodawców* posiadających siedzibę albo miejsce prowadzenia działalności gospodarczej na terenie powiatu inowrocławskiego o zgłaszanie zapotrzebowania na środki.

 • 19.01.2018

  PUP Inowrocław - Projekt pn. „Szczęśliwy maluch, mama gotowa do pracy - 2”

  Centrum Opiekuńczo-Edukacyjne poinformowało PUP w Inowrocław, że ogłasza nabór do projektu „Szczęśliwy maluch, mama gotowa do pracy-2”.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.