• GUP Gdańsk - Gdański Urząd Pracy poruszy miasto
  Od kilku dni na stronie internetowej miejskiego przewoźnika – Gdańskich Autobusów i Tramwajów – można znaleźć ogłoszenie o możliwości podjęcia zatrudnienia w zawodzie kierowcy autobusu.

 • PUP Nysa - Nowa oferta kształcenie zawodowego z gwarancją zatrudnienia
  Powiatowy Urząd Pracy w Nysie przy współpracy z Wyższą Szkołą Zawodową w Nysie prowadzi nabór dla osób, które chcą zdobyć nowy zawód, podnieść swoje kwalifikacje lub przekwalifikować się.

 • PUP Zgierz - Projekt "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zgierskim (IV)"
  Powiatowy Urząd Pracy z Zgierzu uprzejmie informuję, iż od dnia 1.07.2018 roku rozpoczyna realizację projektu pozakonkursowego pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zgierskim (IV)" w ramach PO WER 2014-2020 Poddziałanie 1.1.1 „Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego"

 • PUP Malbork - Nabór na szkolenie pn. Specjalista ds. rachunkowości I stopnia
  Powiatowy Urząd Pracy w Malborku planuje organizację w okresie od lipca do sierpnia bieżącego roku szkolenia pn. Specjalista ds. rachunkowości I stopnia

 • PUP Malbork - Nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej
  Powiatowy Urząd Pracy w Malborku informuje, iż w dniach 21.06.2018 r. – 5.07.2018 r. (do godz. 14:00) prowadził będzie nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • PUP Malbork - Nabór wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Malborku informuje, iż w dniach 21.06.2018 r. – 5.07.2018 r. prowadzi nabór wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla osób bezrobotnych w wieku powyżej 30. roku życia.

 • PUP Malbork - Nabór wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Malborku informuje, iż w dniach 21.06.2018 r. – 5.07.2018 r. prowadzi nabór wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla osób bezrobotnych w ramach Rezerwy Ministra ze środków FP w zakresie realizacji w 2018 r. Programu Regionalnego "Praca dla Pomorzan".

 • PUP Malbork - Nabór wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Malborku informuje, iż w dniach 21.06.2018 r. – 5.07.2018 r. prowadzi nabór wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

 • PUP Wyszków - Nabór wniosków na staże
  Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje, że prowadzi nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu.

 • PUP Chorzów - Oferta wsparcia zatrudnienia dla drukarni fleksograficznych
  Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie informuje, że posiada środki finansowe na wsparcie zatrudnienia w drukarniach fleksograficznych.

 • UP Gdańsk - Gdański Urząd Pracy oraz brytyjski koncern HR będą wspólnie szukać pracowników
  Gdański Urząd Pracy rozpoczyna poszukiwania osób, które chciałyby swoją zawodową przyszłość związać z sektorem HR w międzynarodowej firmie, ale nie posiadają wystarczających kompetencji w zakresie znajomości języka obcego.

 • UP Gdańsk - Nabór wniosków o staż
  Gdański Urząd Pracy aktualnie prowadzi nabór wniosków o staż i zachęca pracodawców do składania wniosków.

 • PUP Wrocław - Krajowy Fundusz Szkoleniowy
  Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu zaprasza do składania wniosków o sfinansowanie szkoleń ze środków KFS.

 • PUP Wałbrzych - Dotacje na założenie firmy - PO WER
  Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu prowadzi nabór wniosków w sprawie udzielenia dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej w ramach PO WER.

 • PUP Wałbrzych - Dotacje na założenie firmy - RPO
  Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu prowadzi nabór wniosków w sprawie udzielenia dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej w ramach środków RPO.

 • PUP Wałbrzych - Prace interwencyjne
  Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu zaprasza pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem osób bezrobotnych w ramach prac interwencyjnych do składania wniosków.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.