Informacje z regionu Informacje z regionu

 • 29.08.2016

  MUP Kielce - Nabór na dofinansowanie rozpoczęcia działalności gospodarczej dla osób 50+

  Centrum Aktywizacji Zawodowej Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach informuje, iż w związku z realizacją Programu regionalnego na rzecz aktywizacji osób bezrobotnych w wieku 50+ w dniach od 16 do 31 sierpnia 2016 roku będzie prowadzony nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej.

 • 29.08.2016

  MUP Kielce - Nabór wniosków na szkolenia indywidualne w ramach PO WER

  Miejski Urząd Pracy w Kielcach informuje, że od 29.08.2016 roku prowadzony będzie nabór wniosków na szkolenia wskazane przez osoby bezrobotne (tzw. szkolenia indywidualne), które mogą być realizowane w ramach projektu pod nazwą „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w gminie Miasto Kielce (II)"współfinansowanego ze środków EFS w ramach PO WER.

 • 29.08.2016

  MUP Kielce - Nabór wniosków na szkolenia indywidualne w ramach RPO WŚ

  Miejski Urząd Pracy w Kielcach informuje, że od 29.08.2016 roku prowadzony będzie nabór wniosków na szkolenia wskazane przez osoby bezrobotne (tzw. szkolenia indywidualne).

 • 29.08.2016

  MUP Kielce - Nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach PO WER

  Centrum Aktywizacji Zawodowej Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach ogłasza nabór wniosków stażowych do realizacji w ramach projektu pod nazwą „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w gminie Miasto Kielce (II)” współfinansowanego ze środków EFS w ramach PO WER.

 • 29.08.2016

  MUP Kielce - Nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach RPO

  Centrum Aktywizacji Zawodowej Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach ogłasza nabór wniosków stażowych do realizacji w ramach projektu pod nazwą „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 29 roku życia pozostających bez pracy w Gminie Miasto Kielce (II)”, współfinansowanego ze środków EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.