Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 06.12.2016

  Śląsk, praca: Przedstawicieli tych zawodów zasypią oferty pracy w 2017 r.

  Kierowca ciężarówki, spawacz, pielęgniarka, murarz, elektryk, położna, mechanik samochodowy, robotnik budowlany, szef kuchni, krawcowa, fryzjer, cukiernik – przedstawiciele m.in. tych zawodów nie będą mieli problemów ze znalezieniem pracy w 2017 r. Bardzo dobrą pozycję na rynku będą również mieli lekarze oraz wykwalifikowani specjaliści m.in. z zakresu elektroniki, automatyki i robotyki. Problem natomiast mogą mieć ekonomiści, filozofowie, politolodzy, kulturoznawcy, pedagodzy, socjolodzy, a także górnicy i operatorzy maszyn wydobywczych.

 • 06.12.2016

  Szukam pracy, rekrutacja: Jak mądrze przyjąć ofertę pracy?

  Gdy kandydat po długich poszukiwaniach otrzymuje ofertę pracy, nie powinien od razu jej przyjmować. Ważne jest, aby na spokojnie przeanalizować propozycję. Dopiero wtedy można powrócić z informacją zwrotną do potencjalnego pracodawcy.

 • 06.12.2016

  Lufthansa i GE: Inwestycja w Środzie Śląskiej - 250 mln euro i 600 miejsc pracy

  GE Aviation i Lufthansa Technik zbudują wspólnie w Środzie Śląskiej centrum serwisowania silników lotniczych. Wartość inwestycji wyniesie 250 mln euro i przyczyni się do powstania ok. 600 nowych miejsc pracy. O wyborze inwestycji GE i LH zdecydowały elementy związane z polską kadrą, siłą roboczą.

 • 06.12.2016

  Rafalska: By zdobyć pracownika pracodawcy muszą mu zaoferować wyższe wynagrodzenie

  Rok do roku bezrobocie jest niższe o 1,4 pkt. proc. - podała minister Elżbieta Rafalska. Pracodawcy muszą się bardziej starać by zdobyć pracownika. Dobre, trwałe, dobrze płatne miejsca pracy, to są wyzwania dzisiejszego rynku pracy - stwierdziła minister.

 • 06.12.2016

  Korporacja czy mały i średni biznes - co wybrać?

  Gdzie lepiej pracować – w korporacji czy małej lub średniej firmie? A może lepiej postawić na własny biznes?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.