Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 27.07.2016

  Do pracy z psem? Zwierzę w firmie to... samo zdrowie

  Przyprowadzanie czworonoga do pracy to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą rozstawać się na wiele godzin ze swoimi pupilami. Co więcej, badania dowiodły, że zwierzęta mają bardzo pozytywny wpływ na pracowników - m.in. zwalczają stres i obniżają ryzyko wystąpienia zawału.

 • 27.07.2016

  Resort finansów rekrutuje. Kogo poszukuje?

  Resort finansów szuka chętnych do do pracy w Radzie do Spraw Przeciwdziałania Unikaniu Opodatkowania, która ma opiniować zasadność stosowania klauzuli przeciwko unikaniu opodatkowania.

 • 27.07.2016

  Pfleiderer: Nowa lakiernia w Grajewie, nowe miejsca pracy

  Firma Pfleiderer zakończyła instalację nowej linii lakierniczej w Grajewie. Koszty inwestycji to 22 mln zł. Dzięki jej realizacji moc produkcyjna wzrośnie o około 30 proc. Do pracy zatrudniono już 24 nowe osoby, a na tym nie koniec.

 • 27.07.2016

  Na te studia jest ponad 14 tys. chętnych

  O miejsca na studiach stacjonarnych I stopnia w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach walczy ponad 14 tys. kandydatów. W porównaniu z poprzednim rokiem to o ponad 1,7 tys. osób więcej. Największy wzrost liczby chętnych odnotowano na kierunku lekarskim.

 • 27.07.2016

  5 kroków do dobrego ogłoszenia o pracę

  Codziennie rynek pracy zasilany jest nowymi ogłoszeniami o pracę. Znaczącą większość stanowią ogłoszenia publikowane w internecie, jednak większość ofert niczym się nie wyróżnia. Jak to zmienić?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.