Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 01.07.2016

  Płaca minimalna w wysokości 2 tys. zł brutto? Polacy mają obawy

  Proponowana podwyżka do poziomu 2 tys. zł brutto budzi sporo obaw, szczególnie o powiększenie szarej strefy.

 • 01.07.2016

  Konkurs dla HR-owców: Do wygrania studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego

  Konkurs „Rozwiń skrzydła z Extended Disc” przeznaczony jest dla HR-owców działających na rzecz lokalnych społeczności. Nagrodą główną są studia podyplomowe „Zarządzanie zasobami ludzkimi dla menedżerów personalnych” w Akademii Leona Koźmińskiego dla dwóch osób. Czas na zgłoszenia upływa 1 września.

 • 01.07.2016

  Psy pracują w Nestlé

  Od początku wiosny pracownikom Nestlé Purina w pracy towarzyszą ich psy. Po kilku pierwszych miesiącach pracownicy przyznają, że obecność psów w biurze zmniejsza stres i integruje zespół. Zadbano też o tych pracowników, którzy nie mają ochoty spotykać dużego psa na swojej drodze.

 • 01.07.2016

  Paradoks bezrobocia i braku pracowników

  „Paradoksem jest duże bezrobocie i jednoczesny brak odpowiednio wykwalifikowanych pracowników w Polsce” – powiedział Adam Abramowicz podczas konferencji „Przedsiębiorczość w kształceniu zawodowym. Szanse i zagrożenia wyboru zawodu”. Związek Przedsiębiorców i Pracodawców przedstawił swoje rekomendacje dla szkolnictwa.

 • 01.07.2016

  Coraz więcej ofert pracy dla specjalistów IT

  Absolwenci kierunków związanych z IT znajdują pracę niemal natychmiast po ukończeniu studiów, a ich zarobki na start są wyższe niż średnia krajowa. Specjaliści IT są jednymi z najbardziej poszukiwanych pracowników na rynku. Oferty adresowane do informatyków stanowiły 15 proc. ogółu ogłoszeń o pracę opublikowanych w maju na portalu Pracuj.pl.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.