Aktualności na rynku pracy

Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?

Przejrzystość informacji na stronie


Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalnosci

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas

 

Zamknij
Przejdź do zawartości
Chcesz dodać swoje CV lub ogłoszenie o pracy? Zaloguj się lub załóż konto w portalu

Slider

POLECAMY POLECAMY

 • 2017-03-29

  Formy wsparcia z urzędu pracy – jak wybrać korzystną

  Pracodawco, masz już wybranego kandydata do pracy? Jest on zarejestrowany w urzędzie pracy i zastanawiasz się, czy możesz skorzystać ze wsparcia w zatrudnieniu? W artykule podpowiadamy jak poruszać się po formach wsparcia i wybrać właściwą.
 • 2017-03-22

  Praca tymczasowa z perspektywy pracownika

  Możliwość zdobywania rozmaitych doświadczeń na różnych stanowiskach i w wielu branżach, elastyczne godziny pracy, a przy tym dostęp do świadczeń - płatnego urlopu czy ubezpieczenia zdrowotnego. Takie możliwości daje praca tymczasowa. Ekspert LeasingTeam wyjaśnia, na czym polega i jakie warunki zatrudnienia oferuje kandydatom.
 • 2017-03-15

  Mały sklep - duży zysk, czyli jak spożywczy może konkurować z hipermarketem

  Przed właścicielami sklepów o małej powierzchni lub planujących ich otwarcie staje nie lada wyzwanie. Skromna powierzchnia sklepowa może kojarzyć się z proporcjonalnie mniejszymi możliwościami zarobku. Co zmienić, aby zwiększyć przychody takiego biznesu? Shop Doctor Marek Borowiński radzi, jak zorganizować powierzchnie w małych sklepach.
Zobacz więcej artykułów

INFORMACJE Z REGIONÓW INFORMACJE Z REGIONÓW

 • PUP Wyszków - Nabór wniosków na staże POWER

  29.03.2017 W ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wyszkowskim (II)" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków EFS w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa I, Działanie 1.1, Poddziałanie 1.1.1 realizowany będzie nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu.
 • PUP Wyszków - Nabór wniosków o dotacje na założenie firmy w ramach projektu PO WER

  29.03.2017 Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje, że w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wyszkowskim (II)" prowadzony będzie nabór wniosków w sprawie przyznania bezrobotnemu środków na podjęcie działalności gospodarczej.
 • PUP Wyszków - Nabór wniosków o dotacje na założenie firmy w ramach projektu RPO WM

  29.03.2017 Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje, że w ramach projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie wyszkowskim (II)" prowadzony będzie nabór wniosków w sprawie przyznania bezrobotnemu środków na podjęcie działalności gospodarczej.
 • PUP Nowy Sącz - Aktywizacja bezrobotnych 30+

  29.03.2017 Sądecki Urząd Pracy realizuje projekt pn. „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w Mieście Nowym Sączu", w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa VIII Rynek pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa – projekty Powiatowych Urzędów Pracy.
Pokaż wszystkie

RYNEK PRACY W MEDIACH RYNEK PRACY W MEDIACH


 • 2017-03-29

  18 mln zł dla młodych bezrobotnych na podkarpaciu

  Ponad 18 mln zł przeznaczył Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie na wsparcie osób do 30. roku życia, które są bez pracy, nie uczą się, ani nie szkolą. Pieniądze pochodzą z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).
 • 2017-03-29

  Jeśli praca, to w tych branżach. Polacy wybrali

  Branża produkcyjna, branża surowców i paliw oraz branża energetyczna – miejsca pracy w tych trzech sektorach uważają za najbardziej atrakcyjne uczestnicy polskiej edycji światowego badania Randstad Employer Brand Research 2017.
Pokaż wszystkie

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.