Aktualności na rynku pracy

Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?

Przejrzystość informacji na stronie


Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalnosci

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas

 

Zamknij
Przejdź do zawartości
Chcesz dodać swoje CV lub ogłoszenie o pracy? Zaloguj się lub załóż konto w portalu

Slider

POLECAMY POLECAMY

 • 2016-09-21

  Bezrobotni 50+na rynku pracy

  Od kilkunastu miesięcy obserwujemy spadek bezrobocia w kraju. Zmianę można również zauważyć wśród osób należących do grup bezrobotnych znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, czyli m.in. bezrobotnych powyżej 50. roku życia.
 • 2016-09-14

  Jak rozkodować dress code?

  Jak głosi przysłowie, nie szata zdobi człowieka, jednak zdecydowana większość rekruterów i pracodawców potwierdza, że w przypadku dwóch kandydatów o podobnych kompetencjach elementem, który przyczyni się do decyzji, będzie strój, jako uzupełnienie kwalifikacji. Dlaczego tak się dzieje i jaki powinien być nasz ubiór przy staraniu się o pracę?
 • 2016-09-07

  Jak stworzyć wizerunek dobrego pracodawcy?

  Firmy zastanawiają się, czemu tak trudno im znaleźć chętnych do pracy. Dlaczego nikt nie chce dla nich pracować? Krótki research w Google i wszystko jasne. „Najgorszy pracodawca, na jakiego trafiłam”, „zero szacunku do pracownika”..., a to dopiero wierzchołek góry lodowej.
Zobacz więcej artykułów

INFORMACJE Z REGIONÓW INFORMACJE Z REGIONÓW

 • PUP Włodawa - Bony szkoleniowe

  23.09.2016 Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie informuje, że w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie włodawskim (II)" oferuje bony szkoleniowe dla osób do 30. roku życia.
 • PUP Włodawa - Dotacje na założenie firmy

  23.09.2016 Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie informuje, że w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie włodawskim (II)" oferuje jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób do 30. roku życia.
 • PUP Włodawa - Nabór na szkolenia

  23.09.2016 Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie informuje, że w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie włodawskim (II)" prowadzi nabór na szkolenia dla osób do 30. roku życia.
 • PUP Szamotuły - Nabór wniosków

  23.09.2016 Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach informuje, że posiada środki finansowe na: staże, dotacje, doposażenia i szkolenia dla określonych grup osób bezrobotnych.
Pokaż wszystkie

RYNEK PRACY W MEDIACH RYNEK PRACY W MEDIACH


 • 2016-09-23

  GUS: stopa bezrobocia coraz niższa

  Stopa bezrobocia pod koniec sierpnia wyniosła 8,5% wobec 8,6% w lipcu - poinformował Główny Urząd Statystyczny. Wskaźnik ten jest najniższy od 25 lat.
 • 2016-09-23

  Kogo obowiązuje tajemnica zawodowa?

  Choć w polskim prawodawstwie nie znajdziemy już definicji tajemnicy służbowej, przedstawiciele niektórych zawodów są zobligowane do jej przestrzegania. Co grozi pracownikom, którzy zdradzą tajemnicę zawodową?
Pokaż wszystkie

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.