Aktualności na rynku pracy

Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?

Przejrzystość informacji na stronie


Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalnosci

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas

 

Zamknij
Przejdź do zawartości
Chcesz dodać swoje CV lub ogłoszenie o pracy? Zaloguj się lub załóż konto w portalu

Slider

POLECAMY POLECAMY

 • 2017-02-22

  Kobiece zawody?

  Męskie i kobiece zawody - czy w obecnych czasach ten podział ma jeszcze rację bytu? Czy istnieją zawody, które można w 100 proc. przypisać jednej płci?
 • 2017-02-15

  Uścisk dłoni na rozmowie kwalifikacyjnej - infografika

  Uścisk dłoni to na ogół pierwsza forma kontaktu, która dla osób zainteresowanych tą tematyką może ułatwić rozpoznanie profilu psychologicznego współrozmówcy. Uścisk może zdradzić, czy jesteśmy szczerzy, odważni, silni, czy też godni zaufania.
 • 2017-02-08

  Zostań liderem przedsiębiorczości

  Masz takie cechy jak: samodzielność, przedsiębiorczość, odpowiedzialność, umiejętność planowania i myślenia analitycznego, sumienność – ten projekt jest dla Ciebie. Skorzystaj ze wsparcia na działalność.
Zobacz więcej artykułów

INFORMACJE Z REGIONÓW INFORMACJE Z REGIONÓW

 • PUP Białystok - Spotkanie informacyjne dla osób niepełnosprawnych

  24.02.2017 Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza osoby z orzeczoną niepełnosprawnością planujące założenie działalności gospodarczej na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 2.03.2017 r. o godz. 12.00 w siedzibie tutejszego urzędu (sala nr 310, III piętro).
 • PUP Gostynin - Prace interwencyjne

  23.02.2017 Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie informuje, iż w terminie od 1.02.2017 r. do wyczerpania limitu środków ogłasza nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych.
 • PUP Września - Bon na zasiedlenie

  23.02.2017 Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wrzesińskim (III)".
 • PUP Września - Bon szkoleniowy

  23.02.2017 Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wrzesińskim (III)" .
 • PUP Września - Dotacje na założenie firmy POWER

  23.02.2017 Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wrzesińskim (III)" .
 • PUP Września - Dotacje na założenie firmy WRPO

  23.02.2017 Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pn. "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie wrzesińskim (III)".
 • PUP Września - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

  23.02.2017 Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy w ramach Krajowego Funduszu Społecznego.
 • PUP Września - Nabór wniosków o staż POWER

  23.02.2017 Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wrzesińskim (III)".
Pokaż wszystkie

RYNEK PRACY W MEDIACH RYNEK PRACY W MEDIACH


 • 2017-02-24

  Facebook jeszcze bardziej ułatwi szukanie pracy

  Facebook testował w zeszłym roku nową funkcję skierowaną do firm szukających pracowników i do osób poszukujących pracy. Niebawem chce ją wdrożyć.
 • 2017-02-23

  Pracodawca może wyznaczyć termin zwrotu kosztów okularów

  Przepisy dotyczące obowiązku zapewnienia przez pracodawcę okularów korygujących wzrok do pracy przy komputerze są bardzo ogólne i pozostawiają pracodawcy dużą swobodę w powyższym zakresie. Nie ma przeciwwskazań, aby wyznaczył on termin na przedstawienie faktury zakupu okularów przez pracownika.
Pokaż wszystkie

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.