Partnerzy serwisu

Partnerami Centrum Informacyjno-Konsultacyjnego Służb Zatrudnienia „Zielona Linia” są portale, które dostarczają nam oferty pracy i oferty szkoleń.

Partner - Praca Gratka.pl

Praca.gratka.pl to serwis z ogłoszeniami z branży praca, który ułatwia kontakt pracodawcom poszukującym pracowników z odpowiednimi kandydatami. Natomiast osobom poszukującym pracy dostarcza najciekawszych i najbardziej aktualnych ofert pracy z Polski i z zagranicy. Serwis praca.gratka.pl to ponad 879 tyś. UU oraz 5 mln. PV miesięcznie (Gemius Traffic, luty 2015). Jest częścią Polska Press Grupa, która obejmuje swoim zasięgiem niemal całą Polskę.

Partner – Pracuj.pl

Pracuj.pl to wiodący polski serwis rekrutacyjny skierowany do specjalistów i menedżerów. Specjalizuje się w rekrutacji przez Internet oraz w kształtowaniu wizerunku pracodawców, wspierając firmy w pozyskiwaniu najlepszych kandydatów do pracy. Kandydatom dostarcza codziennie ponad 10 tysięcy oferty pracy od atrakcyjnych pracodawców, a także porady specjalistów dotyczące poszukiwania pracy, rozwoju kariery zawodowej oraz zdobywania dodatkowych kwalifikacji. Portal powstał w 2000 r. i należy do Grupy Pracuj, będącej właścicielem wiodących marek na rynku rekrutacji on-line w Polsce i na Ukrainie. Pracuj.pl jest także członkiem-założycielem największego na świecie sojuszu niezależnych serwisów rekrutacyjnych The Network, zrzeszającego serwisy działające w ponad 70 krajach świata.

Partner - Gazeta Praca

GazetaPraca.pl to internetowa platforma kariery łącząca tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów, którzy mają jeden wspólny obszar zainteresowania, jakim jest praca. Można w nim znaleźć najświeższe oferty pracy, a także kalkulator wynagrodzeń oraz artykuły i poradniki dotyczące takich zagadnień, jak: kariera, CV, list motywacyjny, rozmowa kwalifikacyjna, kodeks pracy, praca za granicą. Osoby zainteresowane przeglądaniem ofert pracy tylko z danej lokalizacji (np. praca Warszawa, praca Kraków, praca Wrocław, praca Poznań) mają możliwość skorzystania z funkcjonalnej wyszukiwarki.

Partner - Praca.pl

Miliony użytkowników, tysiące ogłoszeń o pracę, lata praktyki i doświadczeni eksperci rynku pracy - to wszystko buduje jeden z największych portali pracy, jakim jest Praca.pl. Portal powstał w 2004, z roku na rok zyskuje coraz więcej użytkowników i obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych serwisów pracy w Polsce. Każdego dnia na łamach serwisu pracodawcy z całego kraju publikują setki ogłoszeń dotyczących pracy we wszystkich branżach i specjalizacjach. Na Praca.pl znajduje się wiele porad dotyczących szukania pracy.

  Partner - Absolvent.pl

Absolvent.pl to największy polski serwis rekrutacyjny dla studentów i młodych profesjonalistów. Specjalizuje się we wspieraniu młodych na starcie i w trakcie rozwoju kariery zawodowej dostarczając 5000 aktywnych ofert pracy, praktyk i staży, 8000 opinii o pracodawcach oraz rozmowach rekrutacyjnych, kompleksowe profile firm z opisem benefitów pracowniczych oraz możliwości rozwoju.
Portal powstał w 2011 roku i stanowi część Grupy Absolvent.pl, właściciela wiodących na rynku marek w obszarze łączenia młodych kandydatów z najlepszymi pracodawcami tj. Absolvent Talent Days, Stypendium z Wyboru, Code Europe oraz Mentor Kariery

 

.

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.