Co nowego w Zielonej Linii?

Znajdziesz tu informacje o aktualnych wydarzeniach w naszym Centrum!

Powrót

Targi Pracy Politechniki Białostockiej

W październiku 2016 r. odbyły się Targi Pracy na Politechnice Białostockiej, które zostały objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Białegostoku i Patronatem Rektora Politechniki Białostockiej.

Wśród kilkudziesięciu wystawców w wydarzeniu wzięli udział również pracownicy Zielonej Linii.

Zarządzanie swoją karierą to wyzwanie. Jeszcze większym wyzwaniem jest zarządzanie firmą. Jak robić to skutecznie oraz jak pozyskać dotację na założenie działalności – o tym mówiliśmy 26 października na warsztacie pod tytułem „Przedsiębiorczość w życiu”.

Spotkanie miało na celu promowanie postawy aktywnej nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Mówiliśmy, że to, czym zajmujemy się w życiu prywatnym, może mieć przełożenie na sukcesy w życiu zawodowym oraz o tym, że warto myśleć nieszablonowo.

Wskazaliśmy również źródła pozyskiwania środków na działalność gospodarczą oraz warunki i sposób ubiegania się o wsparcie. Zostały nakreślone również najczęściej popełniane błędy, które uniemożliwiają uzyskanie dofinansowania.

Warsztaty cieszyły się zainteresowaniem, szczególnie wśród ludzi młodych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Joanna Kuzub (Zielona Linia 19524, Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia)


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.