Powrót

PUP Piaseczno - Punkt kontaktowy dla obywateli Ukrainy i pracodawców

Punkt kontaktowy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piasecznie jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30 – 15:00 (tel. 22 484 26 36).

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie informuje, że w siedzibie tut. Urzędu przy ul. Czajewicza 2/4 w Piasecznie został uruchomiony punkt kontaktowy dla:

  • Pracodawców – zamierzających zatrudnić obywateli Ukrainy, chcących uzyskać informacje o zasadach zatrudniania cudzoziemców oraz możliwości zgłoszenia oferty pracy dla obywateli Ukrainy,
  • Obywateli Ukrainy – poszukających pracy, chcących uzyskać informacje o formach wsparcia jakie mogą otrzymać z urzędu pracy.

Osoby zgłaszające się do punktu kontaktowego uzyskają niezbędne informacje dot. pomocy uchodźcom z Ukrainy podczas ich pobytu na terytorium Polski.

Informacje można uzyskać w PUNKCIE KONTAKTOWYM w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy  przy ul. Czajewicza 2/4, 05-500 Piaseczno, pok. nr 5 (na parterze) lub telefonicznie pod numerami: (22) 484 26 36 od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30 – 15:00.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie, 20.06.2024 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.