Powrót

PUP Chełm - Weryfikacja konta organizacji i kont reprezentantów na portalu praca.gov.pl

Zmiany serwisu www.praca.gov.pl spowodowały, że wszystkie znajdujące się tam konta pracodawców otrzymały status konta niezweryfikowanego, który nie pozwala na korzystanie z niektórych funkcjonalności portalu.

Weryfikację konta na praca.gov.pl mogą do Powiatowego Urzędu Pracy zgłaszać podmioty gospodarcze/osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą mające swoją siedzibę na terenie Chełma i powiatu chełmskiego.

Podmioty gospodarcze/osoby fizyczne, którzy za pomocą portalu praca.gov.pl przesyłają do PUP w Chełmie dokumentację związaną z zatrudnianiem obcokrajowców, mogą weryfikować swój profil u pracowników Działu Usług Rynku Pracy:

  • kontakt pod nr tel. /82/ 562 76 85 celem umówienia wizyty,
  • w przypadku konieczności osobistego złożenia wniosku pok. 361, III piętro.

Podmioty gospodarcze/osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą zgłaszające krajowe oferty pracy poprzez portal praca.gov.pl mogą zweryfikować swoje konto w Dziale Usług Rynku Pracy:

  • kontakt pod nr tel. /82/ 562 76 60 oraz /82/ 562 76 37 celem umówienia wizyty,
  • w przypadku konieczności osobistego złożenia wniosku pok. 162, I piętro.

Instrukcja wypełniania wniosku.

PUP prosimy o czytelne wypełnienie dostępnego na stronie www Wniosku reprezentanta o weryfikację konta organizacji i przesłanie go do Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie:

  • za pośrednictwem portalu praca.gov.pl (podpisanie dokumentu profilem zaufanym/ePUAP),
  • osobiście (za okazaniem dowodu osobistego/paszportu/karty pobytu).
Ze szczegółowymi informacjami można zapoznać się na praca.gov.pl: sekcja FAQ - najczęściej zadawane pytania oraz Pomoc - informacje o systemie.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie, 3.04.2024 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.