Powrót

PUP Żnin - Środki na działalność gospodarczą z PFRON

Nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków PFRON na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo na podjęcie działalności w formie spółdzielni socjalnej.

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie informuje o naborze wniosków o przyznanie jednorazowo środków PFRON na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo na podjęcie działalności w formie spółdzielni socjalnej.

Termin składania wniosków: od 27.03.2024 r. do wyczerpania środków.

Całkowita kwota do rozdysponowania: 50.000 zł.

Druk wniosku wraz z załącznikami można pobrać w siedzibie PUP w Żninie, ze strony http://znin.praca.gov.pl// (w załącznikach do ogłoszenia oraz w zakładce Dokumenty do pobrania) i https://swo.pfron.org.pl/ w zakładce osoba niepełnosprawna – stopień niepełnosprawności - Rozpoczęcie działalności gospodarczej, rolniczej lub wniesienie wkładu do spółdzielni socjalnej.

PUP prosi o zapoznanie się z Regulaminem udzielania pomocy ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przez Powiatowy Urząd Pracy w Żninie - jednorazowo środków PFRON na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo na podjęcie działalności w formie spółdzielni socjalnej osobie niepełnosprawnej zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy jako bezrobotna albo poszukująca pracy niepozostająca w zatrudnieniu.

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać w siedzibie urzędu przy ul. Składowej 4; 88-400 Żnin osobiście lub za pośrednictwem poczty albo poprzez elektroniczna skrzynkę podawczą urzędu na platformie ePUAP a także w Systemie SOW na stronie https://sow.pfron.org.pl.

Więcej informacji uzyskać można pod nr tel. 52 303 10 64 wew. 60.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Żninie, 29.03.2024 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.