• 30.03.2016

  Kobiety na stanowiskach kierowniczych

  Kobiety stanowią obecnie ponad 50% światowej siły roboczej. Mimo to liczba zajmowanych przez nie stanowisk kierowniczych wynosi mniej niż 25%. Rynek pracy udowadnia, że zwiększenie ich udziału wśród liderów firm ma korzystne znaczenie dla działalności organizacji, jej efektywności oraz budowania dojrzałej równowagi pomiędzy poszczególnymi pracownikami.

 • 29.03.2016

  Wściekły pies czy sofa, czyli o asertywności w pracy

  Umiejętność wyrażania swoich opinii w sposób grzeczny, kulturalny, a jednocześnie nienaganny merytorycznie to rzadkość. Czy to dlatego asertywność w pracy często kojarzy się z agresją? Kto docenia asertywnych pracowników?

 • 16.03.2016

  Przygotuj się do Targów Pracy! – wywiad

  Jak skutecznie budować wizerunek firmy podczas targów pracy? O tym opowiada Zbigniew Brzeziński, koordynator siedmiu edycji ogólnopolskich targów pracy, które odbywają się dorocznie pod patronatem MRPiPS.

 • 11.03.2016

  Rozmowa kwalifikacyjna bez tajemnic, czyli…

  6 zagadnień, które na pewno pojawią się na rozmowie z rekruterem!

 • 09.03.2016

  Oficjalna strategia rekrutacji na wagę złota

  Pracodawcy w Polsce mają świadomość, że rekrutacja przekłada się na prowadzony przez nich biznes.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.