• 02.11.2016

  Dlaczego warto odwiedzić targi pracy?

  Szansa na spotkanie wielu pracodawców w jednym miejscu, możliwość pozostawienia swojego CV na stoisku firmy, a także udziału w szkoleniach i warsztatach to tylko niektóre z zalet uczestnictwa w targach pracy. Z jakich jeszcze powodów warto rozważyć udział w wydarzeniach poświęconych rozwojowi kariery?

 • 26.10.2016

  Przyszłość rynku pracy

  W jaki sposób zmiany demograficzne oraz cyfryzacja wpłyną na sytuację na rynku pracy?

 • 24.10.2016

  Coraz więcej skoczków na polskim rynku pracy

  Dobra praca, to stała praca? Już nie! Job-hopping wskoczył do Polski i ma się coraz lepiej. Już nie tylko młodzi Polacy coraz częściej zmieniają pracę. Wielu pracowników dostrzega, że warto zmienić pracę na lepszą, zamiast tkwić w nieodpowiednim dla siebie miejscu. Z czego to wynika?

 • 19.10.2016

  Shop doctor wyleczy Twój sklep z braku zysków. Zawód przyszłości?

  Na Zachodzie shop doctor jest prężnie rozwijającym się zawodem. Z jego usług korzystają nie tylko wielkie sklepy odzieżowe, ale również właściciele salonów meblowych, samochodowych czy sklepów spożywczych. Właściwie nie ma branży związanej z handlem, w której shop doctor nie byłby pomocny.

 • 14.10.2016

  Dzień Nauczyciela

  14 października, potocznie nazywany Dniem Nauczyciela, to od 1982 roku oficjalnie Dzień Edukacji Narodowej. Święto nie tylko nauczycieli, ale wszystkich pracowników oświaty. Uważany przez wielu za dzień wolny dla nauczycieli, jest w rzeczywistości zwykłym dniem pracy.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.