• 08.01.2016

  5 zabronionych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej

  Wiedza, umiejętności i odpowiednie kwalifikacje powinny decydować o zatrudnieniu pracownika, a nie jego poglądy czy orientacja seksualna. Tak mówi prawo. Jakich pytań rekruter nie może więc zadać podczas rozmowy z kandydatem do pracy, aby nie złamać przepisów Kodeksu pracy?

 • 28.12.2015

  Noworoczne postanowienia zawodowe – czy to ma sens?

  Wiele osób co roku tworzy listę postanowień. Czują taką potrzebę, robią to z przyzwyczajenia, a może presja otoczenia ich do tego zmusza? Motywacje są różne, zasadnicze pytanie brzmi: czy warto robić postanowienia na nowy rok?

 • 18.12.2015

  Kredyt technologiczny dla firm

  303 mln zł na podniesienie innowacyjności MSP poprzez wdrożenie nowych technologii!

 • 09.12.2015

  Przedświąteczne okazje na dodatkowy zarobek

  Wraz ze Świętami Bożego Narodzenia zbliża się najgorętszy okres handlowy w roku. Zwiększenie popytu na towary i usługi sprawia, że firmy potrzebują wsparcia dodatkowych pracowników. Dla wielu osób to szansa na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

 • 04.12.2015

  Jak wygrać ze stresem w pracy?

  90 proc. najlepszych pracowników w firmach to ci, którzy umieją panować nad emocjami i dobrze radzą sobie ze stresem. Jak dołączyć do tego grona?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.