• 19.02.2016

  Jak poprowadzić rozmowę, by zakończyła się sukcesem?

  Jak poprosić o podwyżkę lub o przydzielenie do realizacji innego zadania? Jak przekonać szefa do realizacji swojego pomysłu? Albo odwieść go od realizacji utopijnej wizji, którą wymyślił? Wystarczy umiejętnie przygotować się do rozmowy. Podpowiadamy, jak to zrobić.

 • 17.02.2016

  5 wyzwań rekrutacyjnych na rok 2016

  Jak co roku o tej porze, czas na prognozy na nadchodzący rok. Eksperci Jobs Plus wskazali 5 największych wyzwań rekrutacyjnych, z którymi będziemy się mierzyć w najbliższym czasie.

 • 10.02.2016

  Proces rekrutacji: co odstrasza, a co przyciąga kandydatów?

  Brak nazwy firmy w ogłoszeniu i niejasny opis stanowiska to elementy, które najczęściej zniechęcają kandydatów do aplikowania na ofertę pracy – wynika z 3. edycji badania „Candidate Experience”.

 • 08.02.2016

  Co najczęściej śmieszy rekruterów?

  W zamierzeniu – perfekcyjnie napisane, profesjonalnie wyglądające, interesujące, a w rzeczywistości – nijakie, z błędami ortograficznymi, interpunkcyjnymi, a niekiedy zdjęciem, które rozweseli nawet najbardziej ponurego rekrutera. Tak często wygląda CV. Co najbardziej śmieszy?

 • 01.02.2016

  Oczekiwania vs rzeczywistość, czyli absolwent na drodze do kariery

  Pierwsza praca? Zwykle najtrudniej ją zdobyć! Ten fakt nie dziwi, biorąc pod uwagę, że młode osoby na rynku pracy mają zwykle niewielkie doświadczenie zawodowe, wiele marzeń i wysokie oczekiwania…

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.