GŁÓWNE INFORMACJE:

Nr ewidencyjny:
86079131

Branża:
Praca fizyczna

Zarobki:
-

Lokalizacja:
Polska, mazowieckie, Warszawa

Ważne do:
2025-08-11

Rodzaj umowy:
Brak
Dodatkowe informacje:
Pracownik produkcji - Pakowacz / Pakowaczka
Miejsce pracy: WarszawaTwój zakres obowiązków
- osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie produktów w kartoniki jednostkowe
- sortowanie blistrów
- datowanie kartoników jednostkowych
- pomoc przy rozlewaniu
- nakładanie blistrów lub tub na taśmę
Nasze wymagania
- uczciwość
- punktualność
- rzetelne wykonywanie obowiązków
- optymistyczne nastawienie do wykonywanej pracy
To oferujemy
- stałe zatrudnienie
- dobrze płatne wynagrodzenie
- przyjazne nastawienie
O nas
Firma Pharmacy Lap Group jest jednym z wiodących producentów suplementów diety i kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w polskich aptekach jak również na całym świecie. W swoim portfolio posiada ponad 200 produktów. Pharmacy Lap Group dysponuje bogatym doświadczeniem w branży farmaceutycznej w zakresie produkcji kontraktowej dla szeregu podmiotów rynku aptecznego na całym świecie.
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PHARMACY LAP GROUP sp. z o.o. z siedzibą w: Szeroka 33, 05-075 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: ceo@pharmacylap.com.
Ogłoszenie o pracy tymczasowej:
Nie

Powyższe ogłoszenie o pracę nie jest zweryfikowane przez Urząd Pracy. Wszelkie ryzyko związane z wykorzystaniem informacji zawartej w ogłoszeniu ponoszą użytkownicy.