GŁÓWNE INFORMACJE:






Dodatkowe informacje:
Główny księgowy / Główna księgowa
Miejsce pracy: ŁódźTwój zakres obowiązków
- Prowadzenie pełnej księgowości spółek z o.o., zgodnie z obowiązującymi przepisami
- Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC)
- Zapewnienie prawidłowych i terminowych rozliczeń podatkowych
- Monitorowanie zmian w prawie podatkowym
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US)
- Współpraca z zespołem controllingu oraz audytorami zewnętrznymi
- Udział w budżetowaniu i prognozowaniu finansowym
- Zapewnienie zgodności procesów księgowych z przepisami prawa i wewnętrznymi procedurami
- Przygotowywanie raportów zarządczych oraz analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
- Organizowanie obiegu dokumentów księgowych
- Bieżące wsparcie Zarządu w kwestiach księgowych i podatkowych
- Wdrożenie systemów finansowo-księgowych
- Nadzór i organizowanie prac działu księgowości
- Udział w automatyzacji procesów księgowych i wdrażaniu nowoczesnych narzędzi
Nasze wymagania
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
- Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
- Znajomość systemów księgowych
- Doświadczenie w raportowaniu, budżetowaniu i analizie finansowej
- Umiejętność zarządzania zespołem oraz rozwijania kompetencji w zespole
- Wysoka dokładność i etyka zawodowa
- Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office
Mile widziane
- Doświadczenie w firmie produkcyjnej
- Doświadczenie we wdrażaniu systemu finansowo-księgowego i budowaniu działu księgowości
To oferujemy
- Bezpieczeństwo zatrudnienia w oparciu o wybraną formę współpracy
- Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
- Pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem
- Narzędzia do pracy (komputer, telefon)
- Współpracę przy projektach mających wpływ na rozwój organizacji
O nas
O NAS
Scan_Lab to laboratorium protetyki cyfrowej znajdujące się w Polsce, tworzone przez specjalistów i dla specjalistów. Zajmujemy się sprzedażą, wypożyczaniem skanerów 3D oraz świadczeniem usług z zakresu protetyki cyfrowej, z których na co dzień korzystają eksperci w kraju i za granicą.
Ułatwiamy lekarzom wdrażanie cyfrowej protetyki do ich gabinetów stomatologicznych. Dodatkowo zapewniamy im pełne wsparcie oraz niezbędne szkolenia podczas całego okresu współpracy.
Jednak przede wszystkim jesteśmy laboratorium protetyki cyfrowej. Naszym kluczowym celem, jako profesjonalnej firmy, jest edukacja i aktywne wspieranie codziennej pracy stomatologów oraz techników dentystycznych.
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SCAN LAB sp. z o.o. z siedzibą w: Poleczki 40, 02-822 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: katarzyna.adamska@scanlab.pl.
Ogłoszenie o pracy tymczasowej:
