Archiwum wiadomości Rynku pracy w mediach

 • 14.04.2020

  2 tysiące osób skorzystały z pomocy psychologicznej WOT

  W związku z pandemią Wojska Obrony Terytorialnej uruchomiły telefoniczną pomoc psychologiczną dla osób niedających sobie rady ze stresem. Z linii obsługiwanej przez specjalistów WOT skorzystało do tej pory ok. 2 tys. osób - poinformował oficer prasowy 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej mjr Arkadiusz Rubajczyk.

 • 14.04.2020

  Duże zainteresowanie interaktywnym centrum pomocy Ministerstwa Rozwoju

  Interaktywna pomoc MR z informacjami o rozwiązaniach z tarczy antykryzysowej ułatwi m.in. przedsiębiorcom, którzy wpadli w kłopoty, korzystanie z mechanizmów wsparcia - powiedział wiceminister rozwoju Krzysztof Mazur. Za pośrednictwem e-przewodnika użytkownicy zadają ok. 5 tys. pytań dziennie.

 • 14.04.2020

  Firmy w oczach Polaków. Tylko co szósty uważa, że pracodawca działa w jego interesie

  CPrawie połowa Polaków jest zaniepokojonych sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa. Najbardziej obawiamy się negatywnych skutków ekonomicznych, w tym utraty pracy.

 • 14.04.2020

  Oczekiwania pracowników nie pozostawiają złudzeń. Czas pandemii to test dla liderów

  Obecnie działamy w środowisku biznesowym, które charakteryzuje niestabilność i niepewność. W takim otoczeniu potrzeby pracowników są zupełnie inne niż kiedyś, a to przekłada się również na ich oczekiwania względem przełożonych.

 • 14.04.2020

  Oni rekrutują. Sprawdź, gdzie jest praca

  51 proc. pracodawców z sektora produkcyjnego deklaruje prowadzenie nowych procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie - tak wynika z badania „Puls rynku pracy specjalistów i menedżerów” przeprowadzonych przez firmę Antal.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.