Archiwum wiadomości Rynku pracy w mediach

 • 21.05.2021

  Amazon stawia na nowe technologie. Otwiera Europejskie Laboratorium Innowacji

  Gigant e-commerce Amazon stawia na rozwój automatyzacji i robotyzacji. Poinformował o otwarciu Europejskiego Laboratorium Innowacji. Z rozwiązań tworzonych we Włoszech korzystając mają pracownicy Amazona na całym świecie, również w Polsce.

 • 21.05.2021

  "Bon zdrowotny" dla każdego Polaka po czterdziestce

  Od lipca rusza program Profilaktyka 40+, który zagwarantuje każdemu Polakowi powyżej 40. roku życia możliwość wykonania bilansu zdrowia; "bon zdrowotny" będzie można zrealizować w dowolnym miejscu - powiedział w piątek w Chełmie minister zdrowia Adam Niedzielski.

 • 21.05.2021

  Chcesz porzucić etat i założyć firmę, ale boisz się ryzyka? Jest trzecia droga

  Prawie 40 proc. z nas nie jest zadowolonych ze swojej sytuacji zawodowej - wynika z badań, które są częścią raportu Trust@Work przygotowywanego przez organizatorów konkursu „Pracodawca Godny Zaufania”. Czy franczyza może być rozwiązaniem tego problemu?

 • 21.05.2021

  Dzięki pandemii dorabiają do pensji. Mają sposób

  Prawie połowa pracowników biurowych w Korei Płd. przyznaje, że „dorabia na boku” w czasie pandemii COVID-19. Zatrudnieni częściej mogą brać na siebie dodatkowe obowiązki, gdyż praca zdalna pozostawia im więcej czasu – pisze w piątek dziennik „Dzoson Ilbo”.

 • 21.05.2021

  Emeryci mają wygrać na Polskim Ładzie

  Zmiany mają ogromny wpływ na dochody emerytów - mówił w czwartek dyrektor Polskiego Instytutu Ekonomicznego Piotr Arak, odnosząc się do proponowanych w ramach Polskiego Ładu zmian podatkowych. Dodał, że polski system podatkowy nie będzie miał charakteru bardzo progresywnego.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.