Назад

Fundusze Europejskie motorem napędowym rozwoju i innowacyjności. Przegląd aktualnych naborów w PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) przedstawia obecne nabory w ramach Funduszy Europejskich skierowane do przedsiębiorców, organizacji badawczych i instytucji publicznych. Działania te mają m. in. na celu wspieranie innowacyjności, zrównoważonego rozwoju oraz poszerzanie kompetencji pracowników. PARP umożliwia zdobycie środków na realizację nowatorskich projektów, które mogą przyczynić się do rozwoju gospodarczego i społecznego kraju. Wsparcie finansowane jest w ramach programów z perspektywy 2021-2027: Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej, Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki, Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.

Czytaj więcej na stronach serwisu

Źródło: www.parp.gov.pl, „Fundusze Europejskie motorem napędowym rozwoju i innowacyjności. Przegląd aktualnych naborów w PARP”, 21.05.2024


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.