GŁÓWNE INFORMACJE:

Nr ewidencyjny:
84382714

Branża:
Praca fizyczna

Zarobki:
-

Lokalizacja:
Niemcy, 71272 Renningen

Ważne do:
2025-06-21

Rodzaj umowy:
Brak
Dodatkowe informacje:
Spawacz TIG/MAG
Miejsce pracy: 71272 RenningenTwój zakres obowiązków
- Spawanie elementów do systemów filtracyjnych oraz technologii odpylania dla różnych gałęzi przemysłu (TIG/MAG)
Nasze wymagania
- Aktualne uprawnienia spawalnicze
- Doświadczenie w spawaniu metodami TIG i MAG
- Gotowość do pracy w systemie jednozmianowym
To oferujemy
- Jednozmianowy system pracy (poniedziałek-piątek)
- Możliwość nadgodzin w dni robocze oraz pracy w sobotę
- Zatrudnienie w oparciu o polską umowę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zakwaterowanie
- Opiekę polskojęzycznego koordynatora
- Zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
SUNGROUP sp. z o.o.
SunGroup HR Agency nr 23620.
Informuję, że zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215.1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: wwwsungrouphr.com. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione i przetwarzane przez SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215 w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę.
2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215 w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę.
Ogłoszenie o pracy tymczasowej:
Nie

Powyższe ogłoszenie o pracę nie jest zweryfikowane przez Urząd Pracy. Wszelkie ryzyko związane z wykorzystaniem informacji zawartej w ogłoszeniu ponoszą użytkownicy.