AKTUALNOŚCI w Regionach

 • 23.09.2021

  PUP Kłodzko - Środki na podjęcie działalności gospodarczej

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku ogłosił nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej. Wnioski przyjmowane będą w dniach 27-30.09.2021 r.

 • 23.09.2021

  PUP Kamienna Góra - Dotacja na firmę dla młodych

  Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze zapraszamy osoby bezrobotne w wieku do 30. roku życia (tj. ukończyły 18. rok życia a nie ukończyły 30. roku życia), które nie uczestniczą w kształceniu formalnym (w trybie stacjonarnym) i szkoleniu, do składania wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • 22.09.2021

  PUP Kamienna Góra - Bon na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze ogłosił nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat tj. osób, które ukończyły 18. rok życia a nie ukończyły 30. roku życia, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kamiennej Górze, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu tzw. młodzież NEET.

 • 22.09.2021

  PUP Kamienna Góra - Dotacje RPOWD 2021

  Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze zaprasza osoby bezrobotne w wieku powyżej 30. roku życia do składania wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • 22.09.2021

  PUP Kamienna Góra - Zaproszenie dla pracodawców i osób bezrobotnych

  Powiatowy Urząd Pracy zaprasza pracodawców powiatu kamiennogórskiego do skorzystania z możliwości zatrudnienia w ramach prac interwencyjnych, refundacji kosztów utworzenia stanowiska pracy lub organizacji miejsca stażowego dla osób bezrobotnych.

 • 21.09.2021

  PUP Góra - Zapraszamy osoby bezrobotne

  Jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy w Górze, przyjdź do naszego urzędu i skorzystaj z przygotowanej dla Ciebie oferty.

 • 17.09.2021

  WUP Opole - Pomysł na starcie kluczem do biznesu

  "Pomysł na starcie kluczem do biznesu" to projekt skierowany do osób od 30. roku życia, bezrobotnych, bez pracy lub osiągających niskie dochody. Skorzystać mogą także odchodzący z rolnictwa.

 • 17.09.2021

  Projekt "Dolnoślązacy na swoim!"

  Trwa nabór do projektu "Dolnoślązacy na swoim!" na założenie własnej działalności gospodarczej.

 • 17.09.2021

  Projekt "Samodzielni Przedsiębiorcy"

  Fundacja Incept realizuje projekt pn. "Samodzielni Przedsiębiorcy" skierowany do osób powyżej 30. roku życia.

 • 16.09.2021

  PUP Wałbrzych - Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

  Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu zaprasza osoby bezrobotne do składania wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach środków Funduszu Pracy (Algorytmu).

Pages: 1  2  3  4  5  6  7  8  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.