Powrót

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i pozostań na bieżąco z rynkiem pracy.

Prowadzimy 4 newslettery tematyczne: dla pracodawców, poszukujących pracy, dla osób zainteresowanych powrotem do Polski oraz ogólny. Wszystkie rodzaje newslettera wysyłamy raz w miesiącu. Zapisy oraz otrzymywanie newslettera są całkowicie bezpłatne.

Jak zapisać się na listę subskrybentów?

Newsletter dla osób poszukujących pracy
Osoby zarejestrowane w Portalu Zielona Linia jako poszukujące pracy - mają możliwość zapisania się do newslettera po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce "Ustawienia newslettera".

Newsletter dla pracodawców
Osoby posiadające konto pracodawcy w Portalu Zielona Linia - mają możliwość zapisania się do newslettera po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce "Ustawienia newslettera".

Newsletter Powroty
Do newslettera dla osób zainteresowanych tematyką powrotów do Polski można dopisać się korzystając z formularza zamieszczonego na stronach www.powroty.gov.pl

Newsletter ogólny
Zapisianie się do newslettera ogólnego jest możliwe z każdej podstrony - odpowiedni formularz znajduje się w stopce.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.