Powrót

Kreator CV Zielona Linia

Osoby zarejestrowane w portalu Zielona Linia mają możliwość stworzenia własnego cv oraz wygenerowania go w szablonie nowoczesnym oraz tradycyjnym.

Konto możesz założyć tu.

Jak to działa?

1. Zaloguj się na swoje konto w Portalu Zielona Linia i przejdź do zakładki "Dodane CV". Następnie kliknij w link "Utwórz nowe CV", aby uzupełnić swoje dane. Po wprowadzeniu danych zapisz je. Pamiętaj, że wprowadzone informacje możesz w dowolnym momencie edytować.

 

 

2. Po zapisaniu CV, masz możliwość pobrania dokumentu w formacie pdf. System umożliwia Ci wybranie szablonu tradycyjnego lub klasycznego.

 

Pamiętaj, że w serwisie Zielonej Linii możesz dodać aż 5 CV. Każde z nich możesz dowolnie modyfikować i tworzyć automatyczne wydruki z ich zawartością.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.