Archiwum wiadomości Rynku pracy w prawie

 • 20.09.2016

  Święto wypadające w weekend a dodatkowy dzień wolny

  W tym roku święta uznawane ustawowo za dzień wolny od pracy wypadają nie tylko w dni robocze, ale także w weekend. Sprawdź, czy pracodawca również wtedy musi udzielić Ci dodatkowego dnia urlopu!

 • 19.09.2016

  Rodzinny biznes a ZUS

  Nieodpłatna pomoc w prowadzeniu firmy mężowi nie zwalnia z obowiązku opłacania składek do ZUS-u. Sprawdź zasady dotyczące zatrudniania członków rodziny przez przedsiębiorców!

 • 16.09.2016

  Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej? - video

  Sprawdź kto może otrzymać z urzędu pracy środki na podjęcie działalności gospodarczej.

 • 13.09.2016

  Rejestracja w urzędzie pracy – plusy i minusy tego rozwiązania

  Bardzo często rejestracja w urzędzie pracy postrzegana jest stereotypowo. Z ust do ust są przekazywane fakty i wiele mitów. Czas je zweryfikować! Komu i dlaczego może się przydać rejestracja w urzędzie pracy?

 • 12.09.2016

  Poszukujący pracy w urzędzie

  Zarejestrowany jako bezrobotny - poszukuje pracy czy jest osobą poszukującą pracy? Dwa odrębne statusy w urzędzie pracy często są mylone lub przez osoby rejestrujące się w urzędzie pracy łączone w jeden. Przekonaj się, na czym polega różnica!

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.