• 11.12.2017

  PUP Inowrocław - "Biznes od A do Z" - dotacje na otwarcie firmy

  Stowarzyszenie Osób po Endoprotezoplastyce Biodra „BIODERKO” realizujący w partnerstwie z Wielkopolskim Instytutem Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji Łukasz Dymek projekt pt. "Biznes od A do Z” zaprasza do uczestnictwa w przedsięwzięciu, którego celem jest udzielenie wsparcia osobom pozostającym bez pracy, które chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

 • 04.12.2017

  PUP Wrocław - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu informuje, iż z uwagi na odstąpienie od realizacji zawartych umów przez przedsiębiorców i bezrobotnych oraz przerwania staży, istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

 • 28.11.2017

  PUP Kolbuszowa - Nabór wniosków na staż

  Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że od 1 grudnia 2017 r. rozpoczyna nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla 15 osób w ramach projektu "Mój cel to praca" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • 03.11.2017

  PUP Człuchów - Nabór wniosków PO WER

  Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie informuje, że w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie człuchowskim III" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, posiada środki na:

 • 30.10.2017

  PUP Koszalin - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

  Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie ogłasza nabór wniosków z rezerwy KFS na sfinansowanie działań obejmujących kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.