• 10.08.2016

  PUP Poznań - Bezpłatna nauka języka niemieckiego

  Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu zaprasza mieszkańców Poznania i powiatu poznańskiego do udziału w bezpłatnym szkoleniu z języka niemieckiego.

 • 04.08.2016

  PUP Piła - Projekt pn. "ProRecognition"

  Powiatowy Urząd Pracy w Pile informuje o możliwości skorzystania z nieodpłatnego doradztwa w zakresie uznawania kwalifikacji zawodowych w Niemczech i w Polsce w ramach projektu „ProRecognition" realizowanego przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową, przy wsparciu Federalnego Ministerstwa ds. Kształcenia i Nauki w Niemczech.

 • 02.08.2016

  PUP Bytów - Nowe środki na aktywizację osób bezrobotnych

  Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie zdobył 1 763 230,36 zł dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na realizację projektu konkursowego „RPO – Rynek Pracy Otwarty dla wszystkich". Fundusze te pomogą w aktywizacji osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia.

 • 26.07.2016

  PUP Zabrze - Karta Młodego Przedsiębiorcy

  Adresatem programu są osoby fizyczne do 35. roku życia prowadzące działalność gospodarczą w Zabrzu, posiadające wpis w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).

 • 26.07.2016

  PUP Zabrze - Kompetencje cyfrowe dla NEET

  Business Center 1 Sp. z o.o. jest realizatorem projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego pod nazwą „Kompetencje cyfrowe dla NEET”.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.