Powrót

Autoposzukiwacz pracowników

Pracodawcy zarejestrowani w portalu Zielona Linia mają możliwość skorzystania z autoposzukiwacza pracowników.

Mechanizm, który udostępniamy, został stworzony przede wszystkim z myślą o oszczędzaniu Twojego czasu. Jest możliwość jednoczesnego określenia aż 5 różnych profili poszukiwanych pracowników, dzięki czemu możesz prowadzić poszukiwania z zakresu większego niż tylko jedna branża.

Jak to działa?

1. Zaloguj się na swoje konto pracodawcy w Portalu Zielona Linia i przejdź do zakładki "Ustawienia autoposzukiwania". Następnie kliknij w link "Zmień kryteria autoposzukiwacza", aby edytować ustawienia autoposzukiwań.

Zmiana ustawień autoposzukiwacza

 

2. W tym miejscu masz możliwość wyboru sposobu autoposzukiwania. Kandydaci na pracowników mogą być dopasowywani w oparciu o dane, które wprowadzisz formularzu kryteriów autoposzukiwania.

Pracodawca ma możliwość wyboru województwa, powiatu, miasta, w którym poszukuje pracowników. A dodatkowo: branży, uprawnień, umiejętności, nazwy stanowiska, języków obcych wraz ze stopniem ich znajomości.

Jeżeli znajdą się użytkownicy zarejestrowani jako poszukujący pracy, którzy spełnią określone przez Ciebie kryteria - system wyśle Ci powiadomienie. Pracodawca ma możliwość wyboru częstotliwości wysyłania powiadomień (codziennie, co 7 dni, co 14 dni) oraz rodzaju powiadomień (tylko mailowe, mailowo i na portalu, tylko na portalu). Powiadomienia są wysyłane na wskazany podczas rejestracji adres e-mail lub można je podglądać, po zalogowaniu się na konto pracodawcy w zakładce "Proponowani pracownicy".

Zmiana kryteriów autoposzukiwacza


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.