Powrót

O usłudze

Zmiany, którym nieustannie poddawany jest rynek pracy, coraz częściej zmuszają do bardziej aktywnego poszukiwania pracy.

Nie zawsze jednak intensywne  wysyłanie dokumentów aplikacyjnych i odpowiadanie na szereg ofert skutkuje częstszym udziałem w rozmowach rekrutacyjnych.

Czy wiesz, że Twoje CV jest przepustką do dalszej rekrutacji?

Pierwszym  etapem rekrutacji, którą przeprowadzają pracodawcy bądź pracownicy agencji doradztwa personalnego, jest przeanalizowanie i wybranie najlepszych dokumentów aplikacyjnych. Jeżeli w Twoim CV pojawią się błędy lub nie zamieścisz w nim najważniejszych informacji – możesz stracić szansę na zaprezentowanie się potencjalnemu pracodawcy osobiście podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Stwórz z nami profesjonalne CV, które wyróżni Cię spośród innych kandydatów.

Zaufaj naszym specjalistom, którzy pomogą Ci zredagować czytelny, poprawny i atrakcyjny wizualnie dokument. Skorzystaj z naszej nowej, bezpłatnej usługi. Wypełnij formularz on-line lub prześlij nam swoje CV, a my dokonamy jego korekty.

Dlaczego to właśnie nam powinieneś powierzyć zredagowanie swojego CV?

Dzięki przeprowadzanym rekrutacjom mamy duże doświadczenie w kontaktach zarówno  z osobami poszukującymi pracy, jak i z pracodawcami. Wiemy, jakie wymagania musisz spełniać, chcąc aplikować na dane stanowisko. Pomożemy Ci odpowiednio wyeksponować najważniejsze fakty z Twojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego, dzięki czemu Twoje CV nie pozostanie niezauważone wśród innych aplikacji.

Zadowolenie naszych klientów to najbardziej wiarygodna rekomendacja:

„Bardzo dziękuję za pomoc i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona Pani profesjonalizmem, jeżeli chodzi o obsługę mnie jako klienta”.
Anna G.

„Serdecznie dziękuję za przesłane tak szybko informacje i Pani pomoc – takie wsparcie jest bardzo cenne i wyjątkowe w naszych realiach! Była Pani niezwykle miła oraz pomocna podczas rozmowy i w bardzo krótkim czasie przesłała mi Pani potwierdzenie, o które prosiłam”.
Wioletta J.

„Udało mi się właśnie znaleźć pracę. Jeśli będę jeszcze kiedyś szukać, to na pewno skontaktuję się z Panią”.
Marta

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

  1. CV otrzymasz w  pliku, który będziesz mógł samodzielnie edytować.
  2. Uwzględnimy Twoje uwagi i sugestie dotyczące przygotowywanych przez nas dokumentów aplikacyjnych. Zależy nam na Twojej satysfakcji.

Już dziś skorzystaj z naszych usług! Zarejestruj się w serwisie i wypełnij formularz on-line.

Usługa aktualnie nie jest dostepna. Zapraszamy wkrótce.

Metamorfoza CV


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.