DB Schenker rusza z kolejną edycję programu stażowego

DB Schenker rozpoczął ósmą edycję programu stażowego. Od lipca do końca września stażyści będą zdobywać doświadczenie między innymi w zakresie procesów terminalowych, operacji czy zarządzania...

Praca w bankowości. Ci eksperci będą na wagę złota

Kluczem do sukcesu dla banków korporacyjnych wydaje się zatem usprawnianie pracy doradców bankowych - przekonuje Michał Kowalewski, dyrektor SME/Bankowość Korporacyjna w EY.

PUP Chełm - Środki na działalność gospodarczą

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie informuje o naborze wniosków o przyznanie osobom bezrobotnym środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Maciej Witucki, Konfederacja Lewiatan: w najbliższych latach zabraknie 3–4 mln pracowników

Największe z dzisiejszych wyzwań dla przedsiębiorców to rynek pracy. Problemem jest zarówno dostępność pracowników, jak i ich jakość. Szacuje się, że w najbliższych kilkunastu latach na polskim...

PUP Piła - Aktualne nabory

Powiatowy Urząd Pracy w Pile informuje o aktualnych naborach na szkolenia indywidualne, szkolenia grupowe, organizację staży oraz o możliwości otrzymania bonu na zasiedlenie.

Ponad połowa firm w Polsce musi ograniczać inwestycje. Powód? Braki kadrowe

Problemy z pozyskiwaniem pracowników, a z drugiej strony rosnący popyt na wykwalifikowane kadry zaostrzają konkurencję między pracodawcami, napędzają wzrost płac i wymuszają większe skupienie na...

MPiT: Wynagrodzenia rosną szybciej, niż ceny

Wzrost cen pozostaje wolniejszy od wzrostu wynagrodzeń - zauważa resort przedsiębiorczości i technologii w komentarzu do podanych w poniedziałek danych GUS.

Znany producent sprzętu AGD rekrutuje. Szuka 400 osób

Firma BSH, producent sprzętów gospodarstwa domowego marek Bosch i Siemens, szuka pracowników w Polsce. Spółka postanowiła wykorzystać w procesie rekrutacyjnym możliwości aplikacji „Jak Dojadę”,...

Studenci rozpoczęli staż w Rossmannie

30 studentów rozpoczęło płatne staże w centrali Rossmanna w Łodzi. Najwięcej, bo 12 osób, dołączyło do działu logistyki.

PUP Wałbrzych - Bon stażowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu informuje, że rozpoczyna nabór wniosków o bon stażowy, adresowany do osób bezrobotnych do 30. roku życia.

PUP Poddębice - Projekt pn. „GraduatON”

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach wraz z Międzynarodową Fundacją „Reaxum", zapraszają do wzięcia udziału w projekcie pn. „GraduatON", współfinansowanym ze środków PFRON.

Amazon otwiera nowe centrum w Polsce. Zatrudni 1 tys. osób

Amazon otwiera nowe centrum logistyki o powierzchni ponad 60 tys. metrów kwadratowych w Okmianach, k. Bolesławca.

PUP Gostynin - Staż dla bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie informuje, że będą wydawane i przyjmowane wnioski pracodawców zainteresowanych organizacją staży w ramach środków Funduszu Pracy na okres do 5 miesięcy.

PUP Gdynia - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni informuje o dodatkowym naborze wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób poniżej 30. roku życia.

Tradycyjne CV wyczerpało się. Czym je skutecznie zastąpić?

Tradycyjna formuła Curriculum Vitae już dawno przestała się sprawdzać. Aby skutecznie wyszukiwać kandydatów, rekruterzy muszą wykorzystywać nieoczywiste rozwiązania i poszerzać zakres stosowanych...

PUP Puławy - Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach informuje, że w okresie od 22.07.2019r. do 26.07.2019r. prowadzony będzie nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy...

PUP Leszno - Nabór wniosków KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na kształcenie ustawiczne pracodawcy i pracowników w terminie 15.07.2019 r. – 19.07.2019 r.

PUP dla Powiatu Nowosądeckiego - Bony szkoleniowe

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego informuje, że Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekty pn. „Kierunek Kariera" i „Kierunek Kariera Zawodowa" umożliwiające uzyskanie...

PUP Żagań - Opracowanie innowacyjnych produktów i usług

Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjnych dla przedsiębiorców dotyczących opracowania innowacyjnych produktów i usług.

Polacy vs. Europejczycy. Czego oczekują pracownicy wobec pracy?

Wynagrodzenie i benefity, stabilność zatrudnienia i miła atmosfera w pracy - oto najbardziej pożądane aspekty zatrudnienia dla polskich pracowników.
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.