Trendy Contact Center 2026

Informacje zgodne ze stanem prawnym na dzień 26 maja 2026
Zielona linia struktura menu telefon art

Pracownicy Komendy Głównej OHP, zaangażowani w realizację projektu „Working and living in Poland”, wzięli udział w konferencji Trendy Contact Center 2026, która odbyła się 23 kwietnia 2026 r. w Warszawie. Spotkanie dotyczyło nowoczesnych technologii obsługi oraz roli człowieka w dobie sztucznej inteligencji.

O wydarzeniu

Konferencja skupiła się na tym, jak mądrze łączyć automatyzację (np. sztuczną inteligencję GenAI czy boty) z ludzką empatią. Eksperci i liderzy branży rozmawiali o nowoczesnym zarządzaniu zespołami, analizie danych z rozmów oraz o tym, jak budować odporność pracowników na stres i rotację w pracy.

Wartość dodana dla projektu „Working and living in Poland”

Wydarzenie pozwoliło spojrzeć na technologię przez pryzmat człowieka – kierownicy zyskali wiedzę, jak mądrze wdrażać rozwiązania GenAI i automatyzację tak, by wspierały, a nie zastępowały empatię i autentyczne relacje. Dzięki eksperckim analizom uczestnicy dowiedzieli się, jak przekuwać gromadzone dane w realne podnoszenie jakości Customer Experience oraz jak skutecznie dbać o dobrostan i motywację agentów pracujących w modelu hybrydowym.

Pełny opis idei konferencji oraz szczegółowa agenda dostępne są tu.

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

Udostępnij: