• 08.11.2019

  Akademia Menedżera PERN: Możemy powiedzieć, że było warto

  36 pracowników PERN ukończyło Akademię Menedżera - program rozwojowy PERN podnoszący kompetencje menedżerskie i projektowe. Program jest odpowiedzią PERN na potrzeby rozwojowe pracowników. Ma formę rocznych studiów podyplomowych.

 • 08.11.2019

  Eurostat podaje: Polacy szczęśliwsi niż Francuzi, czy Włosi

  Belgowi, Holendrzy, Austriacy i Finowie są najszczęśliwsi w całej UE. Ponad 3/4 badanych w tych krajach deklarowało zadowolenie z życia. Polska, gdzie za szczęśliwych uznaje się nieco mniej niż 70 proc. społeczeństwa, jest na 8 miejscu w UE.

 • 08.11.2019

  Jaki będzie inżynier przyszłości? Kompetencje technologiczne to za mało

  Podejście interdyscyplinarne, łączące ludzi nie tylko o kompetencjach technicznych, ale także humanistycznych czy dizajnerskich, sprawia, że szybciej dociera się do potrzeb klienta - ocenia Michał Kot, dyrektor sprzedaży Digital Industries Siemens Polska

 • 08.11.2019

  Ostatni dzwonek na zapisanie pracowników do PPK

  Do 12 listopada pierwsi pracodawcy muszą zapisać pracowników do Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Tym terminem objęte są firmy zatrudniające co najmniej 250 osób. Od stycznia do programu dołączą mniejsze firmy (od 50 do 249 osób). Wielu pracowników wciąż nie zdecydowało, czy odkładać pieniądze w PPK. Co może przekonać pracowników do oszczędzania w PPK?

 • 08.11.2019

  Praca tymczasowa początkiem zatrudnienia na stałe

  W czasach tzw. "rynku pracownika" i ciągłych braków kadrowych pracodawcy coraz częściej zatrudniają pracowników tymczasowych na stałe. Taka forma współpracy stanowi więc dobry sposób nie tylko na znalezienie odpowiedniego pracownika, ale również odpowiedniego pracodawcy.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.