• 14.11.2019

  Ponad 4 mln zł na aktywizację osób bezrobotnych trafi do samorządów

  Marszałek województwa pomorskiego podpisał z reprezentantami gminy Puck, powiatu kartuskiego i miasta Gdańsk umowy na dofinansowanie realizowanych w nich projektów aktywizacji osób bezrobotnych. Do samorządów trafi ponad 4 mln zł - poinformował Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

 • 13.11.2019

  Branża handlowa wylicza wyzwania. Możliwe bankructwa

  Nowe wyzwania, przed jakimi stoi branża handlowa, to szybki wzrost pensji minimalnej, ustawa o marnowaniu żywności czy podatek handlowy - wskazał Maciej Ptaszyński dyrektor Polskiej Izby Handlu. Szczególnie w kontekście możliwego zbliżającego się spowolnienia gospodarczego - dodał.

 • 13.11.2019

  Dynamika wzrostu wynagrodzeń. MPiT: to pozytywny sygnał

  Dynamika wzrostu wynagrodzeń zarówno w ujęciu rocznym, jak i kwartalnym jest wyższa niż w analogicznym kwartale 2018 r.; jej wysokość jest pozytywnym sygnałem - wskazało w komentarzu do środowych (13 listopada) danych GUS Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

 • 13.11.2019

  Dzieci bez opieki. Zapotrzebowanie na nianie wciąż rośnie

  Przybywa miejsc instytucjonalnej opieki nad dziećmi. Mimo to milion maluchów w Polsce nadal wymaga opieki, gdy rodzice pracują. Dlatego zapotrzebowanie na indywidualną pomoc w wychowaniu nie maleje.

 • 13.11.2019

  Ile Polak poświęci dla podwyżki [RAPORT]

  Serwis pracuj.pl opublikował nowy raport. Wynika z niego, że podwyżki, premie i awanse to najlepsze formy docenienia pracy. Według badania, rozwój kariery i wzrost zarobków są ważne szczególnie dla osób z młodszych pokoleń.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.