• 26.03.2020

  Resort zapowiada pomoc branży turystycznej

  Resort rozwoju intensywnie pracuje nad rozwiązaniami, które pomogą branży turystycznej przetrwać epidemię koronawirusa - napisał w środę na Twitterze wiceminister rozwoju Andrzej Gut-Mostowy. Dodał, że poza tarczą antykryzysową, chodzi o wiele rozporządzeń, które wspierają przedsiębiorców.

 • 26.03.2020

  USA przeznaczy 2 biliony USD na ratowanie gospodarki

  Ok. 2 biliony USD, czyli blisko 10 proc. PKB USA, wart jest przegłosowany w środę (25 marca) przez amerykański Senat pakiet stymulacyjny mający na celu złagodzenie skutków koronawirusa. To największa pomoc finansowa dla gospodarki w historii. Media w USA nazywają pakiet "mamucim".

 • 26.03.2020

  Ważne zmiany dla pracujących za granicą

  Decyzja o zamknięciu polskich granic zostaje przedłużona o 20 dni, do 13 kwietnia - poinformował szef MSWiA Mariusz Kamiński. Zaostrzono także przepisy dotyczące przekraczania granic przez polskich obywateli pracujących na co dzień zagranicą. A to zła informacja dla pracujących np. w Czechach górników.

 • 26.03.2020

  Wzrost bezrobocia jest nieunikniony

  – Trudno na razie prognozować, jak wielu pracowników jest zagrożonych utratą pracy, ale trudno też sobie wyobrazić, by po wielu tygodniach przestoju gospodarki stopa bezrobocia nie wzrosła – podkreśla Lucyna Pleśniar, prezes zarządu People.

 • 26.03.2020

  Zaliczki na PIT pracowników zostaną przesunięte o trzy miesiące

  Zaliczki na PIT pracowników zostaną przesunięte o trzy miesiące, będzie formularz wniosku o np. umorzenie podatku, a wniosek będzie automatycznie przekazywany do urzędu skarbowego - zapowiedział w środę (25 marca) na konferencji prasowej w KPRM minister finansów Tadeusz Kościński.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.