• 18.11.2019

  Jakie metody wykorzystać budując system wynagrodzeń oparty na wynikach

  Pojęcie płacy za wyniki (pay-for-performance compensation) zgodnie ze swoją nazwą odnosi się do programów wynagrodzeń opartych na wynikach/osiągnięciach pracowników. Metoda ta staje się coraz powszechniejsza.

 • 18.11.2019

  Jak opracować strategię wynagrodzeń wg G. T. Milkovicha?

  Według Milkovicha, amerykańskiego klasyka, opracowanie strategii wynagrodzeń obejmuje cztery kroki przedstawione na schemacie 1. Chociaż działania te wydają się proste, ich realizacja może nastręczyć problemów.

 • 18.11.2019

  Jak zbudować system premiowy dla zespołu programistów?

  Zbudowanie skutecznego systemu premiowego dla programistów nie jest zadaniem prostym. Deweloperzy to najczęściej pasjonaci niemający problemu ze znalezieniem motywacji do pracy. Ich wynagrodzenia na tle innych grup stanowisk z reguły są wysokie.

 • 18.11.2019

  Paradoksy nagradzania według Daniela Kahnemana

  Daniel Kahneman, laureat nagrody Nobla z 2002 roku i jeden z wybitniejszych umysłów naszych czasów zwrócił uwagę na to, jak dużo błędów popełniamy w procesie oceny swojego wynagrodzenia.

 • 18.11.2019

  Ciężki życie bezrobotnych na Łotwie

  Zasiłek dla bezrobotnych na Łotwie zostanie obniżony, a czas jego wypłacania - skrócony. Wszystko po to, by Łotysze aktywniej wracali na rynek pracy.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.