• 22.10.2020

  Praca zdalna z nami zostanie. Nauczyliśmy się integrować życie zawodowe z osobistym

  – Nauczyliśmy się integrować życie zawodowe z osobistym dużo lepiej, niż przed pandemią wydawało nam się, że możemy to zrobić. Wypracowaliśmy nowe sposoby na efektywność. Oczywiście wszystko zależy od warunków lokalowych pracowników i dostępu do internetu, niemniej myślę, że model hybrydowy będzie bardzo dostępny w Siemens Energy i zagości u nas na stałe – mówi Anna Wołynko, dyrektor HR w Siemens Energy.

 • 22.10.2020

  Uwaga na wypadki w domu, czyli mankamenty pracy zdalnej

  Pojawiają się pierwsze roszczenia pracowników wykonujących swoje obowiązki poza siedzibą firmy. Dotyczą m.in. nieszczęśliwych zdarzeń podczas pracy w domu oraz rekompensat za ponoszone koszty.

 • 22.10.2020

  Wicepremier Jarosław Gowin ogłosił przystąpienie Polski do Europejskiego Funduszu Gwarancyjnego

  Według szacunków do przedsiębiorców trafi co najmniej 20 mld złotych w ciągu najbliższych 3 lat na przeciwdziałanie ekonomicznym skutkom COVID-19 – taki będzie efekt przystąpienia Polski do Europejskiego Funduszu Gwarancyjnego – najnowszej wspólnej tarczy państw członkowskich UE i Grupy Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI) przeciwko COVID 19. Akces naszego kraju do EFG ogłosił dziś wicepremier Jarosław Gowin.

 • 22.10.2020

  Wiceprezydent Warszawy apeluje do pracodawców: Wdrażajcie pracę zdalną

  Apeluję, aby wszędzie, gdzie jest to możliwe, wdrażać, stosować i rozwijać formułę pracy zdalnej, a także minimalizować czas przebywania w przestrzeni publicznej i przemieszczanie się komunikacją publiczną - napisał w liście do pracodawców i przedsiębiorców wiceprezydent stolicy Michał Olszewski.

 • 22.10.2020

  Zastój na unijnym pracy. Eurostat sprawdził, jak Covid-19 wpłynął na zatrudnienie w UE

  Przez cały drugi kwartał 2020 r. na rynek pracy w całej Unii Europejskiej (UE) miały wpływ restrykcje wprowadzane przez państwa członkowskie w ramach walki z COVID-19. Jak pandemia koronawirusa wpłynęła na europejski rynek pracy?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.