• 01.07.2020

  Pandemia zwiększyła lojalność specjalistów i menedżerów

  84 proc. osób na średnich i wyższych stanowiskach przygotowuje się do kryzysu. Najczęściej ograniczają wydatki i szukają nowej pracy, choć najwyższa od trzech lat jest grupa tych, którzy na pewno nie chcą jej zmieniać.

 • 01.07.2020

  Prawo do urlopu wypoczynkowego. Co zmieniła epidemia koronawirusa?

  Epidemia postawiła w trudnej sytuacji wielu pracodawców. Jednocześnie ogrom zmian, w tym projektów, które były dość dynamicznie zmieniane, mógł wprowadzić dozę niepewności co do aktualnego brzmienia praw pracowników w zakresie ich podstawowych uprawnień, w tym urlopów. Aktualnie obowiązujące regulacje tłumaczą eksperci DAS Towarzystwa Ochrony Prawnej.

 • 01.07.2020

  Szef od szczęścia. Nowa funkcja w firmie

  W ostatnich latach zainteresowanie dobrym samopoczuciem i motywacją pracowników okazało się jednym z priorytetów działów HR. Chief Happiness Officer jest odpowiedzią na potrzeby firm starających się o pozyskanie najbardziej wartościowych kandydatów.

 • 01.07.2020

  560 nowych miejsc pracy w KSSE. Strefa podsumowała półrocze

  Kolejne 560 nowych miejsc pracy powstanie w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 • 01.07.2020

  Branża teleinformatyczna będzie siłą napędową gospodarki

  Sektor rozwiązań teleinformatycznych będzie siłą napędową do odbudowania polskiej gospodarki po pandemii COVID-19. Przychody firm oferujących cyfrowe rozwiązania wzrosły od kwietnia br. o blisko połowę, a przedsiębiorstwa te odnotowały wzrost zamówień oferowanych przez siebie programów i rozwiązań o ponad 40 proc.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.