• 17.09.2020

  Zatory płatnicze idą w parze z niewiedzą przedsiębiorców

  Ponad połowa małych i średnich firm skarży się, że ich klienci nieterminowo płacą za produkty lub usługi – wynika z badania „Zatory płatnicze” Krajowego Rejestru Długów. Według ekspertów zatory płatnicze idą w parze z niewiedzą przedsiębiorców.

 • 17.09.2020

  Zatrudnienie solidnie wzrosło. Realny wzrost płac bliski zera

  Sierpniowe dane pokazały wyraźny solidny zatrudnienia w sektorze dużych przedsiębiorstw. Równocześnie realna dynamika płac pozostała na poziomach niewiele wyższych od zera – wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego.

 • 17.09.2020

  Zbliża się październik - w firmach czas na wybór biegłego rewidenta

  Za dwa tygodnie firmy będą musiały zacząć inwentaryzowanie majątku. Dobrze do tego czasu wybrać biegłego rewidenta, by mógł on już uczestniczyć w tych działaniach. W tym roku praca biegłych jest szczególnie utrudniona przez panującą pandemię i np. ograniczony dostęp do dokumentów. Za brak zbadanego sprawozdania grożą jednak surowe kary.

 • 17.09.2020

  ZE PAK szacuje rezerwę dot. restrukturyzacji zatrudnienia w grupie na 2,8 mln zł

  ZE PAK szacuje rezerwy związane z restrukturyzacją zatrudnienia w PAK KWB Konin, PAK KWB Adamów oraz PAK Górnictwo na łącznie 2,8 mln zł - podała spółka w komunikacie.

 • 16.09.2020

  Awangarda biznesu skuteczniej radzi sobie ze skutkami kryzysu

  - Porównując innowacyjne przedsiębiorstwa i ogół rynku, widać dużą różnicę na korzyść tych pierwszych. Awangarda biznesu skuteczniej radzi sobie ze skutkami kryzysu. Jednym z powodów rozdźwięku pozostają inwestycje w nowe technologie i cyfryzację, które - jak udowodniły ostatnie miesiące - są szansą na zachowanie ciągłości procesów biznesowych.

Strony: 12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.