• 18.09.2020

  Kto ucierpi na wzroście płacy minimalnej?

  Skokowe podnoszenie płacy minimalnej oznacza nie tylko duży koszt dla przedsiębiorców, ale też falę zwolnień i pogłębienie szarej strefy – pisze Business Insider Polska.

 • 18.09.2020

  Maląg: Rynek pracy zaczyna się stabilizować

  Po pierwszej fali niepokoju wywołanego pandemią koronawirusa sytuacja na rynku pracy zaczyna się stabilizować – powiedziała PAP minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg, komentując najnowsze dane GUS na temat zatrudnienia.

 • 18.09.2020

  Mapa zatrudniania. Dolny Śląsk i Opolskie z największą liczbą ofert pracy

  Dolnośląskie i Opolskie - to w tych dwóch regionach w najbliższych miesiącach będzie najłatwiej znaleźć pracę. Co nie oznacza, że będzie łatwo. Chociaż prognozy rekrutacyjne pracodawców są tam najbardziej optymistyczne z 6 analizowanych regionów Polski, to zapotrzebowanie na nowych pracowników i tak będzie o połowę mniejsze niż rok temu.

 • 18.09.2020

  Marlena Maląg: konsekwencje tej ustawy nie zachwieją rynkiem pracy

  Konsekwencje dla branży futrzarskiej, wynikające z ustawy o ochronie zwierząt, nie będą miały aż takiego wpływu, by zachwiał się rynek pracy – mówiła w piątek (18 września) minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg.

 • 18.09.2020

  Miasto stawia na szkolnych ambasadorów doradztwa zawodowego

  Co z perspektywy młodych ludzi jest ważne i potrzebne, aby w szkole mogli dobrze przygotować się do wyjścia na rynek pracy? W odpowiedzi na to pytanie mają pomóc szkolni ambasadorzy doradztwa zawodowego, czyli sami uczniowie, którzy wśród rówieśników w swojej szkole promować będą działania z obszaru doradztwa zawodowego. Chętni do pełnienia funkcji ambasadora mogą zgłaszać się do 30 września.

Strony: 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.