• 16.04.2010

  Województwo pomorskie: IV kwartał 2009 r. przyniósł pogorszenie sytuacji na rynku pracy

  Pomorskie Obserwatorium Rynku Pracy sporządziło raport opisujący stan rynku pracy w województwie pomorskim w IV kwartale 2009 r.

 • 16.04.2010

  Prowadziłeś działalność gospodarczą? Co będzie Ci potrzebne przy rejestracji jako osoba bezrobotna?

  Często zdarza się, że zaryzykujemy i zdecydujemy się na założenie własnej działalności gospodarczej. Niektórym się powodzi i są bardzo zadowoleni ze swojej decyzji. Bywa jednak i tak, że nasze marzenia o wspaniałym biznesie nie znajdują potwierdzenia w realnym świecie.

 • 16.04.2010

  Kariera lotem błyskawicy?

  Większość młodych, wykształconych ludzi marzy o zrobieniu kariery, byciu kimś. Dla wielu z nich dobra materialne i wysokie stanowisko to synonimy sukcesu. Pełni zapału chcieliby już na starcie mieć dobrą pracę za dobre pieniądze. Zdarza się, że przebierają w ofertach. W efekcie często pozostają bez pracy mimo młodego wieku i pełni sił do działania.

 • 07.04.2010

  Matura zdana – co dalej?

  Po zdaniu egzaminu dojrzałości wiele osób zastanawia się nad kontynuowaniem nauki. Warto więc przyjrzeć się poszczególnym typom szkół, by wybrać najlepsze rozwiązanie.

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.