• 22.04.2010

  Dlaczego jesteśmy znużeni w pracy?

  Chyba każdemu z nas chociaż raz w życiu zdarzyło się powiedzieć: „Ale mi się nie chce pracować”. Taka sytuacja nie jest nam obca. Z czego może wynikać takie nastawienie? Dlaczego nie chce nam się wykonywać zadań zawodowych, skoro jest to podstawą naszego utrzymania?

 • 21.04.2010

  Jak radzić sobie z przeciwnościami losu?

  Zmierzasz do pracy i już po drodze tracisz zapał i energię do działania z powodu deszczu, który bez opamiętania leje. Docierasz do pracy cały mokry, siadasz przy biurku, włączasz komputer i… okazuje się, że nie możesz zalogować się na swój profil. Dopada cię powoli frustracja, masz wrażenie, że wszystko sprzysięgło się przeciw tobie. Do tego jeszcze skończyła ci się kawa, a ciśnienie spada na łeb na szyję. Twoi współpracownicy również nie przejawiają entuzjazmu, więc z trudem zbierasz się na odwagę, aby poprosić o pożyczenie kawy. W takiej sytuacji najchętniej chciałbyś zniknąć z powierzchni ziemi, bojąc się, że za cokolwiek się zabierzesz, na pewno będzie to zapowiedzią kolejnej, większej katastrofy…

 • 21.04.2010

  Networking, czyli sieć kontaktów

  Networking jest metodą tworzenia sieci kontaktów. Dzięki nim możemy dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o zawodzie, który chcielibyśmy wykonywać. Networking pozwala także na zarządzanie karierą lub rozwój firmy.

 • 19.04.2010

  Jak rozszyfrować określenia z ogłoszeń o pracy?

  Przeglądając ogłoszenia o pracy zamieszczane w prasie i na portalach internetowych, musimy dokonać ich preselekcji, aby wybrać odpowiednie dla nas.

 • 16.04.2010

  Województwo pomorskie: IV kwartał 2009 r. przyniósł pogorszenie sytuacji na rynku pracy

  Pomorskie Obserwatorium Rynku Pracy sporządziło raport opisujący stan rynku pracy w województwie pomorskim w IV kwartale 2009 r.

Strony: 216  217  218  219  220  221  222  223  224  225  226  227  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.