Назад

Konkurs na stanowisko audytora wewnętrznego w Prokuraturze Okręgowej w Ostrołęce

Prokurator Okręgowy w Ostrołęce ogłasza konkurs na stanowisko audytora wewnętrznego w Prokuraturze Okręgowej w Ostrołęce, ul. Kościuszki 19, 07-410 Ostrołęka – ½ etatu.

Do zakresu obowiązków pracownika zatrudnionego na danym stanowisku należeć będzie wykonywanie zadań określonych w ustawie z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1270) oraz zadań wynikających z rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 4 września 2015 r. w sprawie audytu wewnętrznego oraz informacji o pracy i wynikach z tego audytu (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 506 z późn. zmianami).

Szczegółowe informacje dot. konkursu wraz ze wzorami wymaganych dokumentów znajdują się na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce - www.gov.pl/web/po-ostroleka w zakładce oferty pracy.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, 28.09.2023 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.