• 29.07.2016

  Autoprezentacja, czyli coś więcej niż prezencja

  Jak mamy dać się zapamiętać, jeśli nie będziemy potrafili opowiedzieć o tym, co w nas wyjątkowe? – tłumaczy Dorota Rachelska, specjalistka komunikacji społecznej. Podpowiada też, dlaczego nie warto stać w kącie i jak wygrać nawet „przegrany” mecz!

 • 29.04.2016

  Tylko wizjonerzy są w stanie podbić świat

  Sam posiada ich wiele, dlatego uważa, że posiadanie ciekawego i angażującego hobby jest dowodem na to, że dana osoba potrafi skutecznie gospodarować czasem. O skutecznym zarządzaniu, osiąganiu sukcesu bez nadgodzin i wsparciu dla firm, zwłaszcza startupów opowiada Andrzej Krzemiński, prezes Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

 • 25.03.2016

  Przedsionek pracy, czyli praktyki i staże drogą do kariery

  Jaką rolę odgrywają praktyki i staże w przyszłym życiu zawodowym? Czym się sugerować przy ich wyborze? Jak rekruterzy podchodzą do byłych praktykantów i stażystów? A wreszcie: czy warto korzystać z bezpłatnych praktyk? W ogniu zawodowych pytań, odpowiedzi udzieliła nam Patrycja Liniewicz, International Recruitment Director.

 • 26.02.2016

  Dziewczyna z męskim fachem w ręku

  Miały być podróże z plecakiem – jest spawanie metodą TIG, MIG, MAG, szlifowanie i wycinanie plazmowe CNC. Justyna Lenc jednak nie żałuje, bo znalazła pracę marzeń. Dziś wybrałaby tylko zawodówkę lub technikum zamiast liceum. Nam zdradza, jak wygląda życie spawaczki!

 • 29.01.2016

  Praca tymczasowa jak skarbonka…

  Praca tymczasowa pozwala zaoszczędzić firmom mnóstwo czasu i pracy, a w dłuższej perspektywie – również pieniędzy. Oszczędność i optymalizacja kosztów będzie coraz ważniejsza – tłumaczy Katarzyna Kluska, Deputy HR Manager w agencji pracy.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.