• 27.02.2017

  "Nie wiedza jest teraz przewagą kandydatów..."

  Twierdzi, że czas bycia specjalistą tylko w jednej branży odchodzi do lamusa. Nie boi się głośno mówić o tym, że to wcale nie wiedza, ale coś innego jest przewagą kandydatów na rynku pracy. Jest psycholożką, robi doktorat, prowadzi warsztaty, bloguje – a to tylko część jej zajęć. Marta Borkowska-Bierć zdradza nam, czym jest sukces zawodowy i jak go osiągnąć!

 • 30.01.2017

  Praca wysokich lotów

  Choć czasem ma problem z odróżnieniem dnia od nocy, rozregulowanym zegarem biologicznym, a wizyta w domu na Święta to niemal cud – kocha swoją pracę. Olga Kuczyńska to obecnie najbardziej znana polska stewardessa, która swoje niezwykłe życie opisuje na blogu, a nam zdradza, gdzie odnajduje spokój i harmonię.

 • 23.12.2016

  Biznesowa moc koloru

  Dlaczego niektóry sklepy są niewiarygodne w oczach klientów? Na jaki kolor w żadnym wypadku nie wolno pomalować biura? A wreszcie o tym, jak bardzo na wzrost sprzedaży wpływa… czerwona wstążka – to tylko niektóre z tajemnic, jakie zdradza nam Shop Doctor, czyli dr Marek Borowiński, znany autorytet w zakresie psychofizjologii widzenia!

 • 07.11.2016

  Videomonster nie taki zły, jak go malują

  W czym tkwi tajemnica udanej kampanii video online? Dlaczego video marketing wcale nie musi być drogi? Czy istnieje recepta na viral? A wreszcie w czym tkwi tajemnica sukcesu najbardziej znanych vlogerów i co zrobić, aby stać się jednym z nich? – to wszystko zdradza nam Magda Daniłoś - ewangelista video marketingu.

 • 23.09.2016

  Marzenia warto spełniać, zwłaszcza te ponadnormatywne

  Zanim będzie szyła sukienki, chce objechać ciężarówką Amerykę. Takie ma plany. A rzeczywistość jest taka, że jeździ 60-metrowym tirem, wożąc gabaryty. Jak sobie radzi polska Trucking Girl, czyli Iwona Blecharczyk w męskim świecie transportu ciężkiego?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.