• 24.04.2017

  Dziewczyna zakochana w traktorach

  Gdy o nich mówi, jej oczy nabierają blasku. Z miłości do traktorów stworzyła blog, który cieszy się dużą popularnością. Jej pasja stała się źródłem zarobku. - Nie chodzi o to, by przekonywać miastowych, aby przeprowadzali się na wieś. Najważniejsze, aby pokazać im, jak ogromna jest przepaść pomiędzy ich stereotypowym myśleniem (nie wszystkich, ale wielu osób) a rzeczywistością… - tłumaczy Magda Urbaniak, autorka bloga o traktorach i specjalistka od AGRO PR.

 • 28.03.2017

  Crowdfunding, czyli kiedy społeczność ożywia biznes

  Polacy mają świetne pomysły, a to, że trudno o zaufanie, gdy chodzi o pieniądze, to mit. Po prostu trzeba przygotować dobry i wiarygodny projekt, a zapewniam, że uda się znaleźć entuzjastów gotowych do wsparcia! - o coraz popularniejszych zbiórkach funduszy w internecie opowiada Karol Król – niezależny ekspert, wykładowca i właściciel portali nt. crowdfundingu.

 • 27.02.2017

  "Nie wiedza jest teraz przewagą kandydatów..."

  Twierdzi, że czas bycia specjalistą tylko w jednej branży odchodzi do lamusa. Nie boi się głośno mówić o tym, że to wcale nie wiedza, ale coś innego jest przewagą kandydatów na rynku pracy. Jest psycholożką, robi doktorat, prowadzi warsztaty, bloguje – a to tylko część jej zajęć. Marta Borkowska-Bierć zdradza nam, czym jest sukces zawodowy i jak go osiągnąć!

 • 30.01.2017

  Praca wysokich lotów

  Choć czasem ma problem z odróżnieniem dnia od nocy, rozregulowanym zegarem biologicznym, a wizyta w domu na Święta to niemal cud – kocha swoją pracę. Olga Kuczyńska to obecnie najbardziej znana polska stewardessa, która swoje niezwykłe życie opisuje na blogu, a nam zdradza, gdzie odnajduje spokój i harmonię.

 • 23.12.2016

  Biznesowa moc koloru

  Dlaczego niektóry sklepy są niewiarygodne w oczach klientów? Na jaki kolor w żadnym wypadku nie wolno pomalować biura? A wreszcie o tym, jak bardzo na wzrost sprzedaży wpływa… czerwona wstążka – to tylko niektóre z tajemnic, jakie zdradza nam Shop Doctor, czyli dr Marek Borowiński, znany autorytet w zakresie psychofizjologii widzenia!

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.