• 28.04.2014

  Sukces firmy zależy od lojalności pracowników, cz. 2

  O tym, czym jest zarządzanie przez wartości i dlaczego firmy, które swoje działania opierają na solidności, odpowiedzialności i uczciwości osiągają większe zyski niż te skupione jedynie na jakości – opowiada dr Ilona Świątek-Barylska.

 • 25.04.2014

  Sukces firmy zależy od lojalności pracowników, cz. 1

  „Lojalny pracownik to klucz do lojalności klientów, co przekłada się na rozwój firmy i wzrost zysków” – tłumaczy nam dr Ilona Świątek-Barylska, wykładowca akademicki, autorka ponad 30 artykułów o tematyce zarządzania. Jak zatem pozyskać lojalnego pracownika i utrzymać go w firmie?

 • 04.04.2014

  O karierze należy myśleć z wyprzedzeniem, cz. 2

  Stworzenie planu i postępowanie zgodne z nim pozwala też zmniejszyć frustrację związaną z brakiem zatrudnienia. Jeśli osiągamy poszczególne, małe cele, które prowadzą nas do tego głównego, jakim jest podpisanie umowy o pracę, to mamy poczucie sukcesu - w drugiej części wywiadu Anna Tabisz opowiada o planowaniu, roli portali społecznościowych i tajnikach rozmów kwalifikacyjnych.

 • 31.03.2014

  O karierze należy myśleć z wyprzedzeniem, cz. 1

  Trzeba pamiętać, że kluczowe jest nie tyle podkreślenie własnej indywidualności, co ukazanie, w jakim stopniu spełnia się oczekiwania pracodawcy – tłumaczy Anna Tabisz, autorka poradnika pt. „Praca dla Absolwenta” z doświadczeniem w copywritingu i IT, zajmująca się m.in. doradztwem z zakresu poszukiwania pracy.

 • 28.03.2014

  Raport miesiąca – Rola portali społecznościowych w procesie rekrutacji

  Są miejscem, z którego chętnie korzystają rekruterzy. Portale społecznościowe, bo o nich mowa, to bardzo dobre źródło pozyskiwania wartościowych informacji o kandydatach do pracy. Czy Polacy doceniają ich rolę? Konsultanci Zielonej Linii zweryfikowali opinie na ten temat w ramach badania ankietowego.

Strony: 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.